Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спортно гърне NESS SPORT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    sachma написа:
    Абарте това цени за крайно гърне само ли са?И къде в София ги има на такива цени, че аз знам, че са повече парички май...
    Ми незнам,мисълта ми беше,че качествените гърнета са от 150лв нагоре
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #17
      Abarth. написа:
      sachma написа:
      Абарте това цени за крайно гърне само ли са?И къде в София ги има на такива цени, че аз знам, че са повече парички май...
      Ми незнам,мисълта ми беше,че качествените гърнета са от 150лв нагоре
      А на тебе НЕС СПОРТ-а колко ти излезе със слагането и такъмите там?И едноцевка ли, двуцевка ли, какъв диаметър, абе дай малко подробности :D
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #18
        sachma написа:
        Abarth. написа:
        sachma написа:
        Абарте това цени за крайно гърне само ли са?И къде в София ги има на такива цени, че аз знам, че са повече парички май...
        Ми незнам,мисълта ми беше,че качествените гърнета са от 150лв нагоре
        А на тебе НЕС СПОРТ-а колко ти излезе със слагането и такъмите там?И едноцевка ли, двуцевка ли, какъв диаметър, абе дай малко подробности :D
        Едноцевка е,взех го за около 40,за слагане ми взеха 20лв с нагаждането и т.н.,диаметъра незнам какъв е
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар

        Working...
        X