Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за 6 степенна скоростна кутия.....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за 6 степенна скоростна кутия.....

    Някой има ли идея каква точно бензинова 6 степенна скоростна кутия влиза на типо платформата?
    Последна редакция от RASTIL; 16.10.2016, 21:47.
    ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

    #2
    Един познат си сложи такава на дедрата, но мисля че неговата беше от дизел и сменя камбаната, за дифа не съм сигурен
    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
    '97 Coupe 16VT 262WHP+

    Коментар


      #3
      S.W.A.T. написа: Преглед на мнението
      Един познат си сложи такава на дедрата, но мисля че неговата беше от дизел и сменя камбаната, за дифа не съм сигурен
      Аз вече имам неква идея, ама ще ми е полезно, ако някой сподели конкретен опит..., че вече май поустарях да търся "топлата вода" дето отдавна е открита... Например по турбо купетата има такива кутии ...май..., ама марка, модел......
      :
      Последна редакция от RASTIL; 18.10.2016, 16:39.
      ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

      Коментар


        #4
        турбо купе 5так има такава да
        '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
        '97 Coupe 16VT 262WHP+

        Коментар


          #5
          Та по темата... Фиат Стило 1,4 имали 6 степенни ръчни кутии... Там некой с некво инфо?!?
          ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

          Коментар


            #6
            Тоя мотор 1.4, 95к.с. се слага и на пунто след 2003г., както и на Fiat Idea и при двете има вариант с 6 степенна кутия, която предполагам, че е една и съща, но съм до там с инфото.

            п.п. на почти всички версии /бензин/ на фиат пунто има модели с 6 степенна кутия, ето малко инфо https://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_Punto
            punto HGT

            Коментар

            Working...
            X