Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Запитване относно "афтърмаркет" джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Запитване относно "афтърмаркет" джанти

    Както вече казах в една друга тема съм доста нов и затова желая да ме извините ако питанията не са много удачни за тук .
    Просто имам едни джанти алуминиеви който са на vw polo 1884 Polo Coupe CL и случайно загледах една ваша таблица - Polo/Golf/Derby/Passat---Централен Отвор-57---PCD-4x100mm , Punto/Tipo/Brava/Marea---Централен Отвор-58---PCD-4x98mm и виждам,че са достаа близки отворите и искам да питам дали поради тези 2мм разлика ще влезнат на Пунтото или няма как .
    this

    #2
    На болтовете ще станат, писано е многократно из форума, но ако джантите са оригинални за VW, тоест с централен отвор 57,1мм ще трябва да ги престържеш, защото на фиат централния е 58,1мм.
    punto HGT

    Коментар


      #3
      Ами джантите са купувани отделно и не съм сигурен дали са за vw правени. Значи трябва да се помъча малко над тях да видя ще влезнат ли :D. Иначе относно питанията понеже съм нов и нямам на идея кое и кога е писано затова писах да ме извините ако питанията ми са леко "тъпички"
      this

      Коментар


        #4
        Качваш джантата и навиваш 4-та болта едновременно, така конуса на болтовете обира тия 2мм разлика, ако навиваш болтовете един по един и стягаш има вариант на последния болт да му прецакаш резбата, както казах едновременно и навиваш по един оборот на всеки болт, накрая стягаш и караш без проблем.
        punto HGT

        Коментар


          #5
          Ясно, благодаря много ще пробвам и ще пиша
          this

          Коментар


            #6
            Ще пусна питане тук за да не пускам нова тема, някой можели да ме упъти откъде може да си купя "топка" с кожата за фиат, но не оригинални а някаква неоригинална топка. И били станала топката която имам от vw polo 1993?
            this

            Коментар


              #7
              Твойта топка на скоростния лост мисля, че е на шлици, сиреч трябва да си намериш такава, която е със същите на брой шлици за да може да пасне на скоростния лост, а от какъв точно модел става нямам идея, другия вариант е да потърсиш универсална, която се продава по автотунинг магазините, примерно http://zaggituning.com/index.php?rou...y&path=115_119
              punto HGT

              Коментар


                #8
                Нещо малко ми хващат окото. Има няколко но оо скъпи, и как да проверя на полото каква е?
                this

                Коментар


                  #9
                  Разглобяваш и гледаш, друг вариант няма, освен ако не си с ренгеново зрение.
                  punto HGT

                  Коментар


                    #10
                    Аз ще разглобя ти ми кажи аз какво да гледам :D. Че да знам дали ще стане?
                    И друг въпрос имам, кой би бил подходящ от посочения линк от теб да се направи да свети
                    Последна редакция от mitice; 17.10.2016, 19:29.
                    this

                    Коментар


                      #11
                      Искаш топката на скоростния лост да ти свети ??, от такъв тунинг не разбирам, питай в сайта дали предлагат такива.
                      punto HGT

                      Коментар


                        #12
                        Ще питам и ще пиша пак.
                        this

                        Коментар


                          #13
                          Ще питам и ще пиша пак.
                          А питай и пиши, че и аз ще слагам такъв....ма аз го искам с две светлини - къси и дълги.
                          ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                          Коментар


                            #14
                            аве гледах имат с диодно осветление ама нема наличността на 2-3 модела.... дет са яки.
                            this

                            Коментар


                              #15
                              Така желая темата да е за всички въпроси относно моя фиат, нещо като проект, но не мога да преименувам заглавието. Та така първото нещо дето искам да сложа е едно радио jvc, но фиата няма някаква букса за него и искам да попитам каква букса е нужна?

                              http://www.elec-intro.com/EX/05-15-05/KDG220.jpg
                              kd g220 е модела
                              Последна редакция от mitice; 03.11.2016, 08:21.
                              this

                              Коментар

                              Working...
                              X