Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво джанти 16 9J

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво джанти 16 9J

    Здравейте колеги имам едно питане.Купих си едни джанти който са били на браво.Джантите са 16ски 9 инча (ОГРОМНИ).Направена им е разпънка на гумите и е с гуми 195.Прочетох че минимума е 235.Джантите са уникални рисувани на ръка.Та въпроса ми е ако им сложа гуми 245/45 Р16,дали ще мога да ги събера или трябва да разпъвам калници.Освен това джантите са 4х100 май,как да разбера така ли е и какви са тези индивиди "раздвижени болтове".Безопасно ли е всичко това.Благодаря ви предварително.

    #2
    Тази разпънка на гумите се казва "стреч", тоест получава се този ефект когато джантите са широки, а гумите са по тесни от предписаното. Според мен най добрия вариант за гуми на тези 16-ки са 215/40, 245 ще ти дойдат много широки и може да ти опират както в окачването, така и в ръба на калниците, а именно с този стреч на гумите се постига тяхното събиране в калниците, без да се налагат допълнителни операции, но всичко е много относително и зависи джантите с какво ЕТ-са. За болтовете може и с оригиналните да караш, но при монтаж се редят всички болтове и се стягат едновременно, разликата от 2мм, която се получава при джанти 4х100 на главина 4х98 се обира от конуса на болтовете и няма проблем да ги караш.Пусни някоя снимка да ги видим тия уникални джанти
    punto HGT

    Коментар

    Working...
    X