Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Салон от Grande Punto на Punto 188 (MK2)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Салон от Grande Punto на Punto 188 (MK2)

    Здравейте, колеги. Първо се извинявам ако темата не е за този раздел. На фона всички теми за тунинг на двигателя, аз реших да се поглезим с моето Пунто, защото това което искам ще си го виждаме само аз и тя :D . Искам да сменя седалките и съм си харесал много хубави от Grande Punto. Единственото ми притеснение е дали ще станат на моето МК2 :/ Какво е вашето мнение?

    #2
    Хоп-Троп няма да стане, но ако вземеш директно и шините, може да отрежеш твойте и да ги завариш на твойто място. Със задните не знам как седят нещата
    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

    Коментар


      #3
      До колкото имам инфо седалки, които стават директно на МК2 са от алфа 147, но говоря за предните 2, за задните нямам идея, отделно колегата riot беше монтирал и някакви седалки от БМВ 3-та серия, но какви точно незнам, ако види темата предполагам ще помогне.
      punto HGT

      Коментар


        #4
        болт-он седалки само от 147 предни, иначе други всякакви може да се сложат стига да се събират, и да имаш заварачен апарат и шлайф , иначе на мойта кола са от е46 рекаро, с леко преправяне влезнаха.
        Fiat Punto MK2 Broom Yellow 200++

        Коментар


          #5
          И отзад стават от 147 на мк2 даже на 1 фр пунтото е с червен салон неземно е

          Коментар

          Working...
          X