Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Резонатор за Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Резонатор за Пунто

    Колеги сложих на пунтото спортно гърне. Колата е с права тръба, ако сложа резонатор ще се променили звука?

    #2
    Re: Резонатор за Пунто

    joreto1405 написа:
    Колеги сложих на пунтото спортно гърне. Колата е с права тръба, ако сложа резонатор ще се променили звука?
    Би трябвало да стане по тиха, с тръба по принцип е най шумна.При мен съм както следва - резонатор, оригинално средно гърне, спортно крайно гърне - звука стана по плътен и приятен, но в никакъв случай не е шумно в купето и няма резонанс като с ония менте гърнета, с които човек не си чува мислите м/у 2500 и 4000 оборота , тоест за магистрално каране е супер, но шума е субективен фактор и за всеки е различен като възприемане.
    punto HGT

    Коментар


      #3
      Re: Резонатор за Пунто

      Мерси. Аз съм с права тръба и крайно гърне. Звука е хубав но ми се иска да е по плътен.

      Коментар


        #4
        Пробии една дупка на гърнето.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Re: Резонатор за Пунто

          joreto1405 написа:
          Мерси. Аз съм с права тръба и крайно гърне. Звука е хубав но ми се иска да е по плътен.
          Незнам с кой мотор си, но ако си с 1,2 сам знаеш, че няма как да изкараш звук като на 5-так и т.н., пробваш с резонатор и виждаш как ше станат нещата, а ако искаш да "попръцква" действаш по метода на S_BANKOV
          punto HGT

          Коментар


            #6
            Резонатора няма да ти направи по-плътен звук, но ако ти се дават едни пари можеш да пробваш.

            Коментар


              #7
              https://www.youtube.com/watch?v=BUByJhq2rSs ето малко звук от мен 2 бр. резонатори тип пура и за крайно гърне използвам резонаторно гърне с голям обем колата е 1,2 16в с турбо
              Punto Sporting turbo
              Alfa Romeo 164 super
              brava 1.6 16v

              Коментар

              Working...
              X