Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко въпроси за подобрения по Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко въпроси за подобрения по Мареа

    Мареата ми е комби от 98ма год., а гледам, че от 99та натам слагат тапицирани странични кори на багажника. Въпроса ми е колко трудно се свалят тези кори (освен винтчетата има ли скрити щипки?) и пасват ли тапицираните на моята кола? Мисля в оригиналната щора да вградя една дъска и там да сложа елипси, които ще захранвам от 4 каналния ми усилвател. Някакви препоръки?Имам едни Pioneer-ки 17см и си мисля да ги монтирам в предните врати. Знам, че там са елипси и намерих преходен фланец, но само за 13см говорител дали може да влезнат и по големи колони, ако аз си направя фланец?Мерси на всички отзовали се и се надявам до края на другата седмица вече да са направени подобренията.
    Продавам Fiat Bravo 1,4 12v На Части

    #2
    Имам някои друга снимка днеска съм я направил . Имах елипси които исках да продам(Защото нямаше къде да ги монтирам ) накрая се ядосах и направих фланци от МДФ и ги монтирах . Снимките са на телефона ми а днеска прекарах и усилвателя и останах очарован от качеството на звука които достигат за сега все още са в разработване и усилвателя и елипсите и не смея да ги натискам . Пиши на лично за снимките
    Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
    Ex.Bravo 1997 1.8 GT

    Коментар


      #3
      Някой знае ли дали корите и щората ще паснат на кола 98ма от 2000г и как се свалят, защото вече съм ги пазарил, но незнам дали ще имат разлика? Питам, защото преди имах Ауди А4 и корите имаха огромна разлика от 95г до 2000г.
      Продавам Fiat Bravo 1,4 12v На Части

      Коментар


        #4
        alter_breed написа:
        Някой знае ли дали корите и щората ще паснат на кола 98ма от 2000г и как се свалят, защото вече съм ги пазарил, но незнам дали ще имат разлика? Питам, защото преди имах Ауди А4 и корите имаха огромна разлика от 95г до 2000г.
        Колега, не мога да ти кажа дали на двата модела са еднакви, но мога да ти кажа, че модела до 98-ма страничните кори на багажника се свалят лесно. Държат се общо по на 9 винта и няма щипки. Поне при мен. Винтовете са: 2 отгоре под стъклото, скрити зад капачета; два отзад до вратата, пак зад капачета; два на дъното, които захващат и подовата стелка; два в голямата кутия, които държат и ластика; и един винт при ролката на колана за задните седалки.Аз също имам вградена дъска в щората. Дъската ми е от хидрофобен шперплат (това имах) с елипси на нея. На мен ми харесва как стои и как свири.
        FIAT Marea Weekend HLX 2.0 20V (147 hp)
        LPG System BRC Just

        Коментар


          #5
          Бих се изненадал, ако са различни.
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            Мерси за бързите отговори. Имам странен проблем при моята щора. Идва със близо 0,5см по-тясна от багажника и постоянно се свлича от едната страна. Има напречни подпори, но те са някакви железа и драскат пластмасата предполагам от слънцето или от пране се е стеснила и затова така се получават нещата, а от подпорите липсват завършващи елементи или...? Скоро ще кача снимки на осъществения проект за подобряване на аудиото.
            Продавам Fiat Bravo 1,4 12v На Части

            Коментар


              #7
              alter_breed написа:
              Мерси за бързите отговори. Имам странен проблем при моята щора. Идва със близо 0,5см по-тясна от багажника и постоянно се свлича от едната страна. Има напречни подпори, но те са някакви железа и драскат пластмасата предполагам от слънцето или от пране се е стеснила и затова така се получават нещата, а от подпорите липсват завършващи елементи или...? Скоро ще кача снимки на осъществения проект за подобряване на аудиото.
              Колега, ето няколко снимки от днес. Дано добиеш представа.Проблема с пропадащата щора го реших с щеката която извадих, за да пъхна дъската. Тя е по-дълга от най-задната, която пък ми идваше къса и крива и все пропадаше. Отрязах тази, която извадих, сплесках я в отрязания край и сложих гумените накрайници. откакто го направих не е пропадало .Внимавай при разлепването на двата слоя на щората, за да не я скъсаш. След като сложих дъската цялата щора стои по-стабилно от преди и няма проблем да носи лек багаж.Ако имаш други въпроси - питай.
              Прикачени файлове
              FIAT Marea Weekend HLX 2.0 20V (147 hp)
              LPG System BRC Just

              Коментар


                #8
                Браво много добре се е получило. Освен да дойда да ми направиш и на мен една. Хахах. Утре ще ходя да взимам тапицираните кори на багажника и щората и трябва да си намеря тънка и здрава дъска за проекта. Другото подобрение което обмислям е в края на щората да пробия и да окантя плата за да стане като ръкохватка по лесно да я намествам. Като на Аудито оригиналните щори. Дажя може да намеря една счупена и да и взема оригиналната пластмасова дръжка.
                Продавам Fiat Bravo 1,4 12v На Части

                Коментар


                  #9
                  alter_breed написа:
                  Браво много добре се е получило. Освен да дойда да ми направиш и на мен една. Хахах. Утре ще ходя да взимам тапицираните кори на багажника и щората и трябва да си намеря тънка и здрава дъска за проекта. Другото подобрение което обмислям е в края на щората да пробия и да окантя плата за да стане като ръкохватка по лесно да я намествам. Като на Аудито оригиналните щори. Дажя може да намеря една счупена и да и взема оригиналната пластмасова дръжка.
                  Ха ха ха. Ако искаш ела. Тамън съм отпуска през седмицата и инструменти имам.
                  FIAT Marea Weekend HLX 2.0 20V (147 hp)
                  LPG System BRC Just

                  Коментар

                  Working...
                  X