Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тюнинг на километраж на Пунто МК2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тюнинг на километраж на Пунто МК2

    Днес малко си поиграх с един поялник, малко сини диоди и таблото. Мисля че стана добре.Може би трябваше да направя и дисплея на компа син, ама свършиха диодите, не го предвидих.
    Прикачени файлове

    #2
    Това ми беше мечта да си го направя. Много яко е станало - евалата за ентусиазма И аз утре има с какво да се похваля
    Fiat Punto MK2 HGT 1.8 16V
    Опитвам се да стана малко преди да си легна ....хаха
    Аз съм животно и имам страхотен нюх- обуняние на сляп и зрение на глух !!!

    Коментар


      #3
      Ееееее Димо страшен е станал километража...направо кърти.От къде си си взел диодите какви пари са и ако се поръчват ще може ли да ми поръчаш и на мен? Да ви се похваля боядисах си централната конзола бяла и много съм доволен ще я снимам да ви я покажа!
      Fiat Punto1.1, 55hp
      Fiat Punto HGT 1.8, 130hp
      Fiat Punto JTD 1.9, прогресия

      Коментар


        #4
        Благодаря колеги!daniel_georgiev Диодите са SMD 2x3mm. аз си ги взех от един магазин в Стара Загора, но ми казаха че тук имало в магазин КОМЕТ/COMET/ или нещо такова, който не го знам къде е?По отношение на HGT срещите пуснах тази тема. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=936090#936090Поздрави!

        Коментар


          #5
          dimaka_vs страхотно се е получило таблото, но определено трябва да го довършиш и после да се похвалиш.А ако мога да споделя за ГИ, моя също е БСМ и има тези 3 режима на работа, но още щом ми го монтираха самият майстор ми каза че било измислица и да не съм се хвалел много много, разбирайте го както искате. Иначе не знам при мен на кой режим е ама си върви перфетн.

          Коментар

          Working...
          X