Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви спортни валове за купе 2.0 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какви спортни валове за купе 2.0 16v

    Здравейте,Имам Фиат Купер 2,0 16в. и тъй като реших да остана на атмосферен мотортърся да закупя спортни валове.Рових в интернет и намерих в тези два сайта:http://www.dbilas-shop.com/Products/...enwellenАко някои е слагал такива моля да сподели мнение.

    #2
    Принципно после трябва и ремап да се направи, щото само така да се забодът едни валове няма как да стане чудо.....
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    Коментар


      #3
      Ремап ще се направи задължително и главата ще прави.Въпроса ми беше какви валове, каква марка да се вземат и дали някои е слагал за да споделимнения и впечатления.

      Коментар


        #4
        тези dbilas са прешлайфани от твоите валове, които трябва да пратиш и да са неизносени.Цената e доста евтинкa в сравнение с най-изгодните като цена Кет камс които са "билет" , тоест изработени от валцована стомана, което е най-доброто но струват 1400лв Та тези регринди на дбилас едва ли ще изкарат много преди да им се износят гърбиците, а и искат по-дебели пулове за регулиране заради намалената базова окръжност, което пък за високи обороти дава нежелана инертност на клапана.Ако ще вземаш, вземай най-големите, поне да си струват всичките усилия и средства, като мощността ти вероятно може да отиде към 200 коня при направена глава и много пипнат ремап на дино.Кофти новина е че и пружини за клапани ще ти трябват с тарелки за средните и големите версии на валовете, на дбилас не знам колко струват, но на Кет камс 16 големи и 16 малки пружини + 16 тарелки са още 900лвНе ме питай откъде знам, правя в момента такъв мотор.Но да допълня за най-големите валове, че ще искат към 8000 об/мин да се върти мотора за да дадат пълният си потенциал, а сток биелите и буталата повече от 7000 не понасят добре и за продължително време.
        sigpic
        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
        475HP 11,5/1,9/191
        YouTube

        Коментар


          #5
          Мерси Колега,Май ще мина на кат камс, dbilas ако поръчам нови ми струват 688 Евро .Поздрави

          Коментар


            #6
            rumenmitrev написа:
            Мерси Колега,Май ще мина на кат камс, dbilas ако поръчам нови ми струват 688 Евро .Поздрави
            ако започнеш проект, пусни тема да има и една нахъскана атмосферна Фиатка за гледане.
            sigpic
            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
            475HP 11,5/1,9/191
            YouTube

            Коментар


              #7
              Почнал съм го колега, само да събера пари за валовете, че ще мине малко време до тогава.Иначе вече колата е с ново окачване кони, подмнена спирачна система, събота и неделя смятам да почвам да правя права неръждаема генерация, само сега се оглеждам за хубаво крайно гъне.Аз я правя вече повече ог година тази кола малко по-малко, аз я взех малко случайно и се запалих след това!

              Коментар

              Working...
              X