Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Музика фиат стило :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Музика фиат стило :)

    Привет колеги. Искам да попитам дали може да се изработи нещо такова в багажника на фиатката , безмислено ли е според вас или е горе долу добре защото е по практично. Или ако имате някаква по-добра оферта предложете я Грешен раздел -> ПреместенаГенчооо, Генчо, не се научи че "Общи приказки", е за всичко друго, но НЕ и за въпроси от техническо естество. Модераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове

    #2
    Пунто НGT, има вграден буфер във калника, е верно е пластмасов, но пък става точно във калника, един приятел имаше такъв и му го купих за 40 камъка, но още не съм го слагал пуснал съм кабели, но трябва местя газовата бутилка и това ме спира!Някъде из дебрите на форума имаше тема на един колега който си направи същият буфер със отливка от стъклопласт по нишата във калника, с мерак и фантазия става!А иначе така ме повече кефи, спретнато и прибрано и най вече имаш багажник, което при туба трудно става, е няма да е същото като да повдига давана, но важното е да звучи добре.
    ...хладилник, карам хладилник...

    Коментар


      #3
      ако ти се занимава има смисъл понеже заема по малко място в багажното а пък и изглежда по добре ако си намериш такова оригинално по добре иначе ето как се прави КликPS: ето го и колегата с темата
      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

      Коментар


        #4
        Първо.. Извинявам се че постнах темата в грешния раздел. А сега по същество има едни дето се слагат под седалката , то е бас с вграден усилвател и викат че добре вкарвало ниските честоти на звука , не е като да си с туба да ти дрънка номера и така на татък , но пък качеството на музиката се променя доста , аз си смених всички колони с HERTZ като сам изолирал и ламарините , отзад дето се подпира кората , точно до колонката , и там съм вмъкнал 2 колонки и са абсолютно незабележими но искам да ги прекарам през усилвател а ако направя тази кутия вътре мога да си сложа по голям усилвател 1 канал да захранва баса и 2-рия канал да захрани малките колонки , естествено смених и player-a купих си JVC Double Din ето това http://www.ebay.co.uk/itm/JVC-Car-St...-/350721807582 и мога да кажа че разликата от оригиналното CD други 2 din player-и с двд-та е ОГРОМНА , преди си мислех че колоните не са хубави но ето че каситифона си казва своето

        Коментар


          #5
          Аз съм с херц колони на мястото на оригиналните и с навигацията от стило абарт просто уникално свири

          Коментар


            #6
            Аз не разбирам, но ми се прецакаха колоните на стилото кажете къде, как и какви да взема защото ми обясняват, че нещо били с фланци трудно се сменяли и така нататък не искам да "гърми" а просто като си усиля малко CD-то да не пращи.Благодаря предварително
            FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
            FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
            FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

            Коментар

            Working...
            X