Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мога ли да сложа 17" на мареа комби

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мога ли да сложа 17" на мареа комби

    Въпроса ми е мога ли да сложа 17 джанти на фиат мареа комби и съответно ако опират какво трябва да направя за да ги вмъкна просто ми изкочиха на далавера и искам да знам дали ще ми станат благодаря предварително

    #2
    Зависи от гумите, но при достатъчно желание може 20ки да и сложиш.
    4 бири и турбината да свири

    Коментар


      #3
      Че можеш-можеш, въпросът е ще имаш ли нервите да я караш ?Ще друса задоволително.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        С какви гуми трябва да я карам за да не опира

        Коментар


          #5
          [quote="emzo"]Че можеш-можеш, въпросът е ще имаш ли нервите да я караш ?Ще друса задоволително.[/quote не е кои знае какво друсането тя колата си друса по принцип на бравото съм със 205/40 и подрусва но голяма разлика от 195 /50 няма намери си джанти от стило и би трябвало да станат без да пипаш нищо

          Коментар


            #6
            като сложи твоите 17 преправял ли си нещо или паснаха както трябва и още един въпрос със спортно окачване ли си

            Коментар


              #7
              нищо не съм преправял не опират никъде дори и на големи неравности с висока скорост но моята кола е браво за мареата незнам как е иначе не съм със спортно с нормално съм

              Коментар


                #8
                дали ще ти е проблем да качиш снимка на колата или линк да видя как стои с оригиналното окачване благодаря ти предварително

                Коментар


                  #9
                  205/40R17 + Koni Sport + Vogtland sport springsВсичко е възможно, само желание да имаш.

                  Коментар


                    #10
                    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=93891

                    Коментар


                      #11
                      Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                      Коментар


                        #12
                        Колега аз карам 185/60 15-ки зимни според мен 16-ки с нормално окачване е най-добрия вариант за 17- май е препоръчително спортното окачване.

                        Коментар


                          #13
                          може
                          Прикачени файлове

                          Коментар

                          Working...
                          X