Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нови носачи или втора употреба и рециклиране.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нови носачи или втора употреба и рециклиране.

    Потропва пак шарнир, моите носачи вече са рециклирани единия 2 пъти, а другия веднъж.Това , което гледам като цени и като четох не една тема от форума излиза, че евтините са боклуци.Карам доста и нямам време да се занимавам със сервизиМоите са вече над 210 000 км (поне) и съм решил да купя 2 носача от кола, която не е карана в бг изобщо и съответно да рециклирам тях и да ги ползвам.Моите носачи издържаха по около 65000 след рециклиране. Просто не ми се дават 280 лева за 2 нови носача, като може всичко да ми легне в пъти по-евтино.Моля за отзиви.
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

    #2
    по-добре в такъв случай си вземи втора употреба трв-та.ще останеш доволен

    Коментар


      #3
      Два втора употреба и ги рециклираш. И ще ти остане един резервен комплект носачи.
      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

      Коментар


        #4
        Ясно, споделяте моето мнение. Нови ТРВ са по 140 лева/бройката-просто няма смисъл при положение, че рециклираните спокойно издържат 60 000 км. и след това за още 30 лева се карат още поне 60 000 км. Аз едва ли ще я карам още толкова км.Модераторите ако искат могат да заключат темата.
        Play Golf ,but not drive golf!!!
        Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
        C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

        Коментар


          #5
          аз само рециклираммного повече държат от новите ментета
          Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

          Коментар


            #6
            Аз взех 2 нови носача Delphi по 90лв с 1г. гаранция, но със старите и разбити тампони май возеше по-меко
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар

            Working...
            X