Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Опасно ли е да карам Бравата със заминали задни амортисьори?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Опасно ли е да карам Бравата със заминали задни амортисьори?

    Здравейте! Принципно колата е на 5 години, откакто я взеха, но винаги съм я качвал на тротоара пред нас, като същевременно има много място за преминаване на пешеходците, така че не ме обвинявайте, но като минах последния технически преглед и ми казаха, че задните амортисьори са си заминали..., това предполагам е в следствие на качването и слизането от тротоара, но е правено от специално направени за целта места, тоест не е просто "скачане" от обикновен тротоар...както и да е, факт е че са заминали амортисьорите...Аз също усетих от известно време как като слизам от тротоара и сякаш задницата на колата повече "ляга" при самото слизане...Предвид, че колата е с предно задвижване, има ли някаква опасност ако се движа известно време така, както в града, така и извънградско и по магистрала?Благодаря!Редактирано заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Нестабилност в остри завои, особено с по-висока скорост. Не са скъпи и се сменят лесно.
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар


      #3
      Ок, ще ги сменя - безопасността, преди всичко...Наскоро, когато бях на път за София, по магистралата - с висока скорост от около 130км./ч, имах чувството че колата взе да се клати леко, все едно преминава от един коловоз, в друг... Сигурно е от амортисьора...

      Коментар


        #4
        абсолютно сигурно По лошото е и че при резки спирачки може да видиш и задницатана колата в огледалага
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Преди няколко дни на магистралата на едно БМВ /хм, немска кола, мислех си, че на тях не им се износва нищо/ така му бяха заминали предните амортисьори, че ходеше наляво надясно в лентата си, наложи се да изчакалствам залитане надясно, че да дам газ ид а го мина
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            Ти спря да му видиш амортисьорите ли? :D Ми ако шофера е бил къркан? Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 По темата - не са се скапали от бордюра, споко.
            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

            Коментар


              #7
              Благодаря на всички! Днес майстора ми ги смени - цената с труда е 120лв.

              Коментар

              Working...
              X