Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Накладки Steinhof Sport

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Днес навъртях още 100км...колата спира осезаемо по-добре при по-висока скорост, но сякаш при бавно каране е същото както преди или малко по-лошо което незнам дали е внушение или факт, защото все още гледам да съм по-внимателен със натискането на педала докато се понапаснат... за сега поне при бавно каране из града няма свирене...дано да няма и за напред...аз исках АТЕ в зервиза да ми сложат, но не успяха да намерят или трябваше да правят поръчка и да чакам 1-2 дни за доставка, а нямах време, че старите бяха до дъно изпилени, а път ме чакаше...за сега съм много доволен...иначе брембото със смяната ми излезе 85лв...което се вписа и в заделения бюджет
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #17
      trw съм слагал,но просто всичко е дотам и нямам наблюдение,но предполагам ще са 6

      Коментар


        #18
        Ади бе, нищо не казваш, разсвири ли се Брембажа ?Че ако кажеш не, Принко ще получи инфаркт. Че с такива го оборудвах и свири ли свири ......
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #19
          emzo написа:
          Ади бе, нищо не казваш, разсвири ли се Брембажа ?Че ако кажеш не, Принко ще получи инфаркт. Че с такива го оборудвах и свири ли свири ......
          Мога да кажа, че накладките се държат супер!!! Спирането е определено доста по добро от преди...На моменти дори още не мога да им свикна и като чукна педала колата направо забива напред...има свирене, но то е само при бавно каране на задна като натискам спирачките свирукат...иначе грам няма свирене при нормалното ежедневно каране или при по-високи скорости...пак да кажа дано да няма и за напред...ПС. Колата вече навъртя ...поне 1,5хил км с тях...
          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

          Коментар


            #20
            Не ми говори за свирене.Ся ще излезе, че брембажа са кенеф ..
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #21
              emzo написа:
              Не ми говори за свирене.Ся ще излезе, че брембажа са кенеф ..
              Е аз за сега съм доволен...свирене на практика няма...колата вече спира осезаемо по-добре от обикновения Steinhof с който бях преди... Аз не виждам поне за сега причина да са кенеф
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар

              Working...
              X