Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задни Спирачки Мареа Трагедия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Задни Спирачки Мареа Трагедия

    Здравейте Колеги Исках просто да споделя с вас тези снимки Мареата я купих преди около месец и със всеки изминал ден се убеждавам колко немарлив човек е бил стария собственик и направо не ми го побира ума аджаба като я е карал тази кола не е ли усещал че спирачките не са това което трябва да бъдат педала потъва най долу и дефакто държат само предните които са добре ръчната я няма никъде и няма и как да я има след като видях състоянието на задните накладки след като свалих барабана и останах като ударен с мокър парцал през лицето нямаше и прашинка останала от феродото ще видите за какво говоря защото по някои път по малко от метър спасява човешки живот а със тези спирачки съм имал огромен късмет че не се е случило нещо лошо .
    Прикачени файлове
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    #2
    Споко има и по-некадърни собственици. Някой беше постнал тази снимка в друга тема.Иначе сменяй докато е време, може даже ако имаш излишен кинт и цилиндърчетата и маркучите да смениш. Аз го направих и сега задните спират по-добре от предните .може и да съм ги понатегнал с една идея повече, но за сега ме устройва като спортна кола е, спира на място и не се заклаща дори
    Прикачени файлове
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

    Коментар


      #3
      Сменяй накладките, регулирай ръчната, но педала ще ти остане по мек заради проблема с АБС/ беше споменал че не работи/И така и си ги свалил използвай възможността да смениш и спирачната течност.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Ewing написа:
        Споко има и по-некадърни собственици. Някой беше постнал тази снимка в друга тема.Иначе сменяй докато е време, може даже ако имаш излишен кинт и цилиндърчетата и маркучите да смениш. Аз го направих и сега задните спират по-добре от предните .може и да съм ги понатегнал с една идея повече, но за сега ме устройва като спортна кола е, спира на място и не се заклаща дори
        Така и трябва да държът това им е работата все пак а така и така съм почнал ще сменя и цилиндърчетата и без това едното е протекло така че всичко ново като се прави да е като хората
        Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

        Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
        Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

        Коментар


          #5
          УЖАССС

          Коментар


            #6
            Оправи си заглавието. Трагедия направи с малка буква и сложи едно тире - Мареа - трагедия.Че Мареа Трагедия звучи като модел на Фиат, не че няма такива!
            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

            Коментар


              #7
              muns61 написа:
              Оправи си заглавието. Трагедия направи с малка буква и сложи едно тире - Мареа - трагедия.Че Мареа Трагедия звучи като модел на Фиат, не че няма такива!
              Хахаха това беше добро историята познава и такива модели ще го поправя
              Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

              Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
              Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

              Коментар

              Working...
              X