Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Амортисьори от Браво на Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Амортисьори от Браво на Брава

    Не намерих нищо по въпроса новак съм :D и следния въпрос ми е амортисьорите от браво ще станат ли на брава ?
    Fiat Brava 1.9 JTD 105

    #2
    Re: Амортисьори от Браво на Брава

    Ще станат.От Браво HGT само нестават на Брава.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      Re: Амортисьори от Браво на Брава

      pecata написа:
      Ще станат.От Браво HGT само нестават на Брава.
      Е проблема е че бравото е точно такова 2 врати метан :D значи няма да станат ...
      Fiat Brava 1.9 JTD 105

      Коментар


        #4
        Re: Амортисьори от Браво на Брава

        richard940928 написа:
        Е проблема е че бравото е точно такова 2 врати метан :D значи няма да станат ...
        Това че е две врати (няма браво с повече от две врати) ли те кара да мислиш че е HGT?
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #5
          Re: Амортисьори от Браво на Брава

          sa6obravoto написа:
          richard940928 написа:
          Е проблема е че бравото е точно такова 2 врати метан :D значи няма да станат ...
          Това че е две врати (няма браво с повече от две врати) ли те кара да мислиш че е HGT?
          Еми не ама може д ами обясниш разликата тогава .... Защото с Фиат не съм запознат много много ...
          Fiat Brava 1.9 JTD 105

          Коментар


            #6
            Ако бравото е с двигател 2.0 20 V - това е HGTПо принцип модела БравО е с 2 врати. 4 вратката се казва БравА (не такава за отваряне на врата
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #7
              M5kov написа:
              Ако бравото е с двигател 2.0 20 V - това е HGTПо принцип модела БравО е с 2 врати. 4 вратката се казва БравА (не такава за отваряне на врата
              Демек на български казано до колкото знам онова е 1.4 метан а мойто е брава 1.9 JTD 105 :D значи мога да варя да му свалям амортисьорите ... :D
              Fiat Brava 1.9 JTD 105

              Коментар


                #8
                От 1.4 са по-тънки самите тръби на амортисьора, тоест ще ти идват меки на тежкия дизел.
                Фиат Крома 1.9 16v+
                Фиат Браво 1.6 16v
                Фиат Мареа 1.6 16v

                Коментар


                  #9
                  pi4_s_bravo написа:
                  От 1.4 са по-тънки самите тръби на амортисьора, тоест ще ти идват меки на тежкия дизел.
                  Значи през дупките по полека тай ли :D мисълта ми е че ми трябва амортисьор моя нещо е изпуснал и ми трака майстора каза амортисьор и трябва да го сменям ... пък на братовчед ми бравото го бутнаха и викам от него да ги взема :D
                  Fiat Brava 1.9 JTD 105

                  Коментар


                    #10
                    richard940928 написа:
                    Демек на български казано до колкото знам онова е 1.4 метан а мойто е брава 1.9 JTD 105 :D значи мога да варя да му свалям амортисьорите ... :D
                    По каталог ги дават с различни номера. Едва ли ще станат тогава. Понеже са и различни поколения( 1.4 мотора е до 98 а JTD са от 98-ма година).PS: pi4_s_bravo ти е отговорил преди мен :D
                    Fiat Bravo 1.9 TD100

                    Коментар


                      #11
                      взимай амортисьорите и ги слагай без да се притесняваш,едното ми браво е с бензинови амортисьори+пружини и няма никаква разлика с другото което е както си трябваможе би единствената разлика ще е по-бързото износване(да изпуснат)
                      Bravo 1.9d 97г

                      Коментар


                        #12
                        Накрая един нов за 80 лв. и край ... :D
                        Fiat Brava 1.9 JTD 105

                        Коментар


                          #13
                          И след 3 месеца и двата за по 80лв.
                          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                          Коментар


                            #14
                            Synthy написа:
                            И след 3 месеца и двата за по 80лв.
                            Мда, самата истина.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #15
                              Разлика в задните амортисьори на БРАВО ,БРАВА МАРЕА ТИПО ТЕМПРА МАЛКИТЕ АЛФИ НЯМА ВЗАИМНОЗАМЕНЯЕМИ СА. Предните амортисьори на браво брава бензин са еднакви до 1.6 кубика, след 1.6 кубика са други тъй като стержена е по дебел защото двигателя е по .....
                              Фиат МАРЕА 1.9 ТД100
                              харчи: DOSTA

                              Коментар

                              Working...
                              X