Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

нещо потропва отпред

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    нещо потропва отпред

    колеги нещо от пред ми потропва сменил съм амортесиори носачи биалетите са понапукани но неможе от тях да тропа толкова яко и не на всяка неравност примерно тропа като качвам и слизам от легнал полицаи или дупка която е по дълбока съмнява ме лагера които държи амортесиора за бомбето на колата имаше лек луфт когато сменях амортесиорите колата е браво 1.8

    #2
    Re: нещо потропва отпред

    mehanoveca написа:
    колеги нещо от пред ми потропва сменил съм амортесиори носачи биалетите са понапукани но неможе от тях да тропа толкова яко и не на всяка неравност примерно тропа като качвам и слизам от легнал полицаи или дупка която е по дълбока съмнява ме лагера които държи амортесиора за бомбето на колата имаше лек луфт когато сменях амортесиорите колата е браво 1.8
    може и т-ни на стаб щанга да са

    Коментар


      #3
      Re: нещо потропва отпред

      няма луфт там пробвах го но се пак може и те да са

      Коментар


        #4
        Провери болтовете на носачите. Шанса да ти е заминал лагера на макферсона е малък

        Коментар


          #5
          по носачите свичко е ок и по амортесиорите

          Коментар


            #6
            mehanoveca написа:
            по носачите свичко е ок и по амортесиорите
            Провери си болтовете, и тампоните на носачите! Аз заради не стегнати болтове смених тампони и лагери на макферосна. Пък са си цифра 80-на лева комплекта на SWAG. Сега имам 1 резервен лагер дето мога да ти го продам ако си мн настоятелен да влезеш с пари за да пробваш дали ще спре

            Коментар


              #7
              Моят носач също тракаше доста и не навсякъде, но хлабина нямаше, явно в началото е било.Не изключвай възможността да е от шарнирите.
              Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

              Коментар


                #8
                От кормилни накрайници също тропа,особено вътрешните дето не се виждат са по-кофти.
                Фиат Крома 1.9 16v+
                Фиат Браво 1.6 16v
                Фиат Мареа 1.6 16v

                Коментар


                  #9
                  Re: нещо потропва отпред

                  тропаше от носач меиле които е сменен преди 8000 км обаче остана някакво леко потропване което незнам от какво е биалетката е здрава накраиниците са здрави тампоните на щангата са здрави остава само лагера горе на амортесиора които се захваща с 3 те болта за купето според мен

                  Коментар


                    #10
                    Аз съм имал леко потропване и от шарнира, и от биалетката, и докато не се разглоби да се прегледа всичко подробно не се разбира.
                    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

                    Коментар


                      #11
                      точно така беше и при мен при напъване не го хванахме луфта беше в посока нагоре как може 8000 км да изкара и то скъп носач

                      Коментар


                        #12
                        mehanoveca написа:
                        точно така беше и при мен при напъване не го хванахме луфта беше в посока нагоре как може 8000 км да изкара и то скъп носач
                        моя MOOG устиска 12 000 и след това рециклаж и край на новите носачипървия ми рециклаж устиска 34 000 ,но замина поради скъсано маншонче, което аз не видях навремесега карам с втория
                        Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

                        Коментар

                        Working...
                        X