Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

задни дискови спирачки от пунто гт на браво?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    задни дискови спирачки от пунто гт на браво?

    Въпосът ми е стават ли предните амортисиори с пружините и макферсоните, както и задните амортисьори и пружините от пунто мк1 гт3 на бравото от подписа, понеже пунтото е с спортно окачване. - НеставаДругото е мисля да преминавам на дискове отзад, и въпросът е нужните части от пунтото стават ли на бравото, имам на разположение цяло пунто гт и се чудя кое да взимам от него вече Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org[/b]

    #2
    Re: питане за амортисьори, задни дискови спирачки и...

    misho_ написа:
    Въпосът ми е стават ли предните амортисиори с пружините и макферсоните, както и задните амортисьори и пружините от пунто мк1 гт3 на бравото от подписа.Другото е мисля да преминавам на дискове отзад, и въпросът е нужните части от пунтото стават ли на бравото, имам на разположение цяло пунто гт и се чудя кое да взимам от него вече
    Мисля ,че предното окачване на бравото , брава , мереа и тн имат биалетка и прилича на опелско . Докато Пунто няма биалетки отпред. За отзад незнам ... да е проблем.
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #3
      Re: питане за амортисьори, задни дискови спирачки и...

      Fiat_Punto11 написа:
      misho_ написа:
      Въпосът ми е стават ли предните амортисиори с пружините и макферсоните, както и задните амортисьори и пружините от пунто мк1 гт3 на бравото от подписа.Другото е мисля да преминавам на дискове отзад, и въпросът е нужните части от пунтото стават ли на бравото, имам на разположение цяло пунто гт и се чудя кое да взимам от него вече
      Мисля ,че предното окачване на бравото , брава , мереа и тн имат биалетка и прилича на опелско . Докато Пунто няма биалетки отпред. За отзад незнам ... да е проблем.
      биялетките влизат в носачите не в амортисиорите(при моето браво, докато на марея съм виждал с биялетка на амортисиора)интересуват ме амортисиорите с пружините нямат значение биялетките

      Коментар


        #4
        Амортисьори и пружини-нито предни, нито задни стават от друго освен от Пунто/ БарКета.
        Play Golf ,but not drive golf!!!
        Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
        C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

        Коментар


          #5
          Alex_RT написа:
          Амортисьори и пружини-нито предни, нито задни стават от друго освен от Пунто/ БарКета.
          , я повтори че не го разбрах?

          Коментар


            #6
            никой ли незнае за спирачките? дали ще мога да си ползвам моите главини, защото датчиците за абс-а са 100% различни.

            Коментар


              #7
              misho_ написа:
              никой ли незнае за спирачките? дали ще мога да си ползвам моите главини, защото датчиците за абс-а са 100% различни.
              Ми аз си слагах дискови от GT , Merea ,Купе и незнам кво беше още...(всичко над 100 коня е с такива) Апаратите са еднакви само че биват 2 модела като дизаин.(С 2 модела накладки заради различните дизайни) И си ползвах моите главини въпреки че човека ми прати и неговите с лагерите. Имаше разлика само в една дистанцираща втулка която се надява на оста, моита беше малко дълга заради барабаните (които махнах) , а за дисковете е по къса.Но като се замисля датчик за АБС по главините не видях а може и толкова да съм гледал ... (понеже ги захвърлих на страни) Но би трябвало да има се пак тва се слага на коли над 100 коня и неможе да нямат АБС ... Межо другото от GT амортисиорите не става и на обикновенно путно има няква разлика и си са само за GT.
              >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

              Коментар

              Working...
              X