Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стьржене виене на скоросната кутия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стьржене виене на скоросната кутия

    Стьржене виене на скоросната кутия при потеглене на 1 2 3 скорост на фият типо 1.4

    #2
    Сваляне и ремонт или друга читава от морга.Износени зъби,лагери или вторичен вал.
    Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

    Коментар


      #3
      моята беше така.. ако е карана без масло са ти се оксислили лагерите и стърже от тях. Купих си другиа здрава за 150 и 100 лева е труда

      Коментар


        #4
        Най-вероятно е оставена без масло както колегата казва, и теча най-вероятно е от семерингите на полуоските и ако не го погледнеш или не знаеш, че има теч с времето маслото намялва, картера на кутията събира около литър и половина масло и най-вероятно го е изхвърлило и затова е станала така, най-елементарното което можеш да направиш е да му купиш едно наливно масло, гледам си от Ловеч мога да ти кажа откъде си купувам аз масла наливни, да ку вземеш 2 литра масло и да го смениш направо, щото надали е останало нещо в кутията и ако се оправи оправи, ако не решението е смяна на кутията, защото ремонта на тази ще струва много повече, аз кутия сменях миналата година и от тогава през 2-3 седмици развивам пробката на кутията и си доливам масълце, не и давам да намалее изобщо, щото знам как се сменя Ако има нещо питай
        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

        Коментар

        Working...
        X