Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индикаторът на накладките свети при дъжд, има ли проблем?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Индикаторът на накладките свети при дъжд, има ли проблем?

    Здравейте ,колеги! Имам следния проблем на Мареата - скоро като я карах в един жесток дъжд през цялото време индикатора на накладките светеше ,колкото по-силно натисках спирачката ,толкова по -силно светеше.От тогава минаха пет-шест дни ,през които съм я карал и не е светил. На някой получавало ли му се е така или директно да бягам на майстор,че тия дни са все заети ... Допълнено заглавие.Модераторски екип на Fiat-bg.org

    #2
    Еми свали една от гумите и прегледай как са накладките. Ако имат още доста то най-вероятно ти замасява някъде кабела.
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      кола

      Ще има проблем ако е караш така -износваш диска датчика е на предна лява странаЕдни накладки са 45 лв зависи колата Сменят се за има няма 30минути
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Мареа ’98 ,предните са сравнително нови и ако има нещо,предполагам, е отзад барабаните ,макар че не съм усетил проблеми, стържене или нещо от сорта ..

        Коментар


          #5
          IPS написа:
          Мареа ’98 ,предните са сравнително нови и ако има нещо,предполагам, е отзад барабаните ,макар че не съм усетил проблеми, стържене или нещо от сорта ..
          Не е отзад а на предно ляво колело, там е датчика за износени накладки
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            S_BANKOV написа:
            IPS написа:
            Мареа ’98 ,предните са сравнително нови и ако има нещо,предполагам, е отзад барабаните ,макар че не съм усетил проблеми, стържене или нещо от сорта ..
            Не е отзад а на предно ляво колело, там е датчика за износени накладки
            Което ще рече ,че датчика няма да отчете ако има проблем при челюстите/барабаните отзад ли?П.П. Извинявам се ,за може би глупавите въпроси ,ама съм бос по темата.

            Коментар


              #7
              Реално на накладката на предно ляво колело/от страната на шофьора/има един вмъкнат кабел, който е маса на датчика, когато наклаадката свърши, кабела опира в диска и лампата на таблото светва. ОБаче все съм чувал тая лампа да не светне щото кабела се е извадил от пресовката и да няма какво да даде маса, ама да свети по силно при натискане на спирачката не съм чувал.Я опиши как изглежда лампичката дето ти светка че имам едни съмнения че свети нещо друго.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                Този индикатор,долях и течност.
                Прикачени файлове

                Коментар

                Working...
                X