Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с АБС на Марея 1.9тд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с АБС на Марея 1.9тд

    Здравейте колеги,Имам следния проблем,блокирват ми точилата като натисна по-силно спирачките,особено на дъжд.Закачих колата на тест и показа неработещо моторче на АБС и изгоряла лампа на таблото.Майстора ми каза че кото е изгоряла лампата може и затова да неработи моторчето .Има ли такова нещо или ме баламосват?Предварително благодаря за всякаква информация!

    #2
    Лампата не може да ти спре абс-а .Смени си майстора.бих могъл да ти изпратя една възможна причина,но не знам този твоя ли е защото са два вида. Моя е лукас 430 с японска електроника.

    Коментар


      #3
      Не зная точно модела,но това пише на него-Lucas ABC 32 610689-08 5SD 007 388-01

      Коментар


        #4
        Ето ти един линк с евентуално решение http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=37691 А относно лампата въпрос Като ти изгори лампата за зареждане на алтернатора (малка червена с акумулаторче на нея) алтернатора зарежда ли ? :D

        Коментар


          #5
          kiriluz1 написа:
          ..... А относно лампата въпрос Като ти изгори лампата за зареждане на алтернатора (малка червена с акумулаторче на нея) алтернатора зарежда ли ? :D
          В интерес на истината не! Ама АБС-а може без лампа.
          ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
          ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

          Коментар

          Working...
          X