Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

задни носачи брава,о - пълнене с грес

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    задни носачи брава,о - пълнене с грес

    напълних задните носачи с грес, и затапих с капачки от кока-кола, отдолу на носача има една дупка, от там влизат мръсотии при лагерите на носача и се разбиват, а задницата се разкрачва, според мен е добро решение, може и вие да си го направите Грешен раздел -> Преместена.Модераторски екип на Fiat-bg.org

    #2
    Re: задни носачи брава,о - пълнене с грес

    nedialk00 написа:
    напълних задните носачи с грес, и затапих с капачки от кока-кола, отдолу на носача има една дупка, от там влизат мръсотии при лагерите на носача и се разбиват, а задницата се разкрачва, според мен е добро решение, може и вие да си го направите
    Според мен си в грешка за дупката.Задницата се разкрачва от годините и от ендъците.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      Re: задни носачи брава,о - пълнене с грес

      pecata написа:
      Според мен си в грешка за дупката.Задницата се разкрачва от годините и от ендъците.
      За дупката не знам нищо . Обаче в тези носачи ако с годините нищо не се разбива и износва, няма как да се разкрачва. Имам в предвид че просто ей така няма как да стане. Като се поизноси тук там и тогава. Затова е винаги добро решение, такива възли да се държат максимално чисти и добре гресирани.
      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

      Коментар

      Working...
      X