Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ключза развиване на спипачни тръбички

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ключза развиване на спипачни тръбички

    ето
    Прикачени файлове

    #2
    извинете за двете погрешни снимки

    Коментар


      #3
      Продава ли се?Кандидат съм.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Ето на това му викат ключ за спирачни тръбички ... иначе евала за ентусиазма
        Прикачени файлове
        Fiat Bravo 103 1996

        Коментар


          #5
          кола

          Ключа е прорязан
          Прикачени файлове
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            Tornado написа:
            Продава ли се?Кандидат съм.
            Аз съм си правил такъв с флекса, свърши идеална работа. На звездогаечен правиш прорез, става за нула време.

            Коментар


              #7
              Това което е показал колегата е по-сериозно защото се стяга и няма как да превърти.Тези отворените имат шанс да превъртят, ако е много спекла.
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар


                #8
                xctr написа:
                Това което е показал колегата е по-сериозно защото се стяга и няма как да превърти.Тези отворените имат шанс да превъртят, ако е много спекла.
                По принцип си прав, макар, че хубав ключ не се разтваря. Моя е юниор и не ми се е разтварял, въпреки това тази самоделка ми изглежда по-стабилно и по-добра.
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  Първото ключе не е самоделка, продаваха ги руснаците преди години. Имам такова и е безотказно. Инак рязаните, които са показани, са по-масивни от обикновена звезда. Някога съм си правил такава рязана 17 мм, предварително наварена и термообработена. Който е регулирал клапани на Лада, знае колко трудно се развиват с гаечен ключ контрите.
                  Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                  Коментар


                    #10
                    А какъв номер са тези ключове, за спирачните тръбички?
                    00' Bravo 105 JTD

                    Коментар


                      #11
                      nikolce написа:
                      А какъв номер са тези ключове, за спирачните тръбички?
                      на фиата когато правих спирачките - 11 или 12 ама по спомени е това . Някой да потвърди със сигурност който се сеща . Скоро на 146ца сменявах - 11ка е , и на фиата трябва да е 11.
                      Fiat Bravo 103 1996

                      Коментар


                        #12
                        да за фиат ключа е 11, но винаги имва едно НО стои малко хлабаво и бъзика гайката, заради тази хлабина сега ще трябва сменям цялата тръбичка от дясно, ще сменям и маркуче и накладки и затова на едно ...
                        ...хладилник, карам хладилник...

                        Коментар


                          #13
                          Колеги този ключ го открих в магазин за авточасти за лада на бул.Черни Връх срещу завод Витоша.До магазина има заведение за бързо хранене.Това не е самоделка а фабрично направен ключ.Вече съм го ползвал и ви казвам че поради по големите си габарити и ограниченото на повечето места разсояние става за първоначално развиване.Някъде четвърт или половин оборот.А после с вече известните рязани ключове.Прекрасен инструмент стяга като менгеме а е само 8лева.ПРЕПОРЪЧВАМ ВИ ГО.

                          Коментар


                            #14
                            valeri.conchev написа:
                            Колеги този ключ го открих в магазин за авточасти за лада на бул.Черни Връх срещу завод Витоша.До магазина има заведение за бързо хранене.Това не е самоделка а фабрично направен ключ.Вече съм го ползвал и ви казвам че поради по големите си габарити и ограниченото на повечето места разсояние става за първоначално развиване.Някъде четвърт или половин оборот.А после с вече известните рязани ключове.Прекрасен инструмент стяга като менгеме а е само 8лева.ПРЕПОРЪЧВАМ ВИ ГО.
                            Цената е супер, купете си! Това е ключ за разхлабване, не за развиване!
                            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                            Коментар


                              #15
                              Супер! Този магазин ми се пада точно срещу офиса и освен за лада има и много инструменти. Като знам че тръбичките на мойто типо са само на още едно погрешно развиване живот направо още понеделник ще мина да си взема!
                              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                              Коментар

                              Working...
                              X