Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво правим ако пъпката за обезвъдушаване несика да се ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво правим ако пъпката за обезвъдушаване несика да се ...

    Какво правим ако пъпката за обезвъдушаване не иска да се развие на дисков спирачен апарат ? Защото имам 2 такива апарата ... иначе си работят и са здрави ... и на единия с много зор пъпката се откърти начасти, мъчих го с ключ звезда , после чирашки клещи ,менгемета ... и незнам кво и не ,и не ... Казаха ми ,че стругар можел да ги разпробие и да се сложи друга пъпка ? Някой да е патил от тоз проблем ...
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    #2
    кола

    Най много да трябва да смениш апарата ако много го прецакаш като го свалиш може да измислиш нещо Стругар няма да свърши работа ами опитай да го прережеш останалото или да сложиш нещо триъгълно и с него да развиеш останалото парче.
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Re: кола

      kluchar написа:
      Най много да трябва да смениш апарата ако много го прецакаш като го свалиш може да измислиш нещо Стругар няма да свърши работа ами опитай да го прережеш останалото или да сложиш нещо триъгълно и с него да развиеш останалото парче.
      Няма шанс щом с чирашки клещи не мръдна дето има адски захват ... ако може да се разпробие добре ... ако не кото тва . Факана работа ... много са гадни тез гадинки ако трябва и се копуват нови , да си накупя ... и да ги сменям при всяко обезвъздушаване само и само дане ми прецакват апаратите ...
      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

      Коментар


        #4
        Сваляш апарата и при стругар! Добре е да имаш друг за модел да знае какво трябва да разпробие. И ако сложиш гумена капачка на новия ще е по добре при следващото развиване
        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

        Коментар


          #5
          eh4ev07 написа:
          Сваляш апарата и при стругар! Добре е да имаш друг за модел да знае какво трябва да разпробие. И ако сложиш гумена капачка на новия ще е по добре при следващото развиване
          hahah модели ... да искаш имам 2 компекта само задни модел сичко има ше си накупя и капачки , гледам че ... всичко е от шибаната кал ...
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар


            #6
            чукаш отгоре и тогава се мъчиш да развиеш

            Коментар


              #7
              Почукване, киснене със спрей за отвиване на клеясали резби и ще стане. Най-добър резултат се получава като напръскаш обилно и след това чукаш 2-3 пъти и го зарязваш няколко часа, след това пак така. Колкото повече пъти по-добре и след това отвиване с усет и рамо под 10см., иначе го късаш щуцера.

              Коментар


                #8
                Разширяваш малко отвора и навиваш шпилковадач.Ако стърчи достатъчно го нагряваш до червено и след това го заливаш със студена вода.Отвива се на ръка.Успех.
                Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

                Коментар


                  #9
                  FGRC написа:
                  Разширяваш малко отвора и навиваш шпилковадач.Ако стърчи достатъчно го нагряваш до червено и след това го заливаш със студена вода.Отвива се на ръка.Успех.
                  и после сменяш уплатненията и гумичките защото ще са ИЗГОРЕЛИ
                  Bravo 1.9d 97г

                  Коментар


                    #10
                    Сам също можеш да го разпробиеш. Само ти трябва подходяща бургия и внимателно дупчиш. Гледаш да не скапеш резбата и конуса в дъното. Все пак вече в щуцера си има отвор. Правил съм го доста пъти и досега винаги е било успешно. В М Комплект продават всякакви модели щуцери.....

                    Коментар


                      #11
                      chaveto написа:
                      Сам също можеш да го разпробиеш. Само ти трябва подходяща бургия и внимателно дупчиш. Гледаш да не скапеш резбата и конуса в дъното. Все пак вече в щуцера си има отвор. Правил съм го доста пъти и досега винаги е било успешно. В М Комплект продават всякакви модели щуцери.....
                      Мерси колега
                      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                      Коментар


                        #12
                        Не се притеснявай за гумените уплътнения нищо няма да им стане.Извадил съм поне дузина такива пробки.Бръкни първо с по-тънка бургия и премери разстоянието до конуса и го отбележи на по-дебелата бургия,така ще знаеш до къде да разпробиваш.
                        Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

                        Коментар

                        Working...
                        X