Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Носач марка Power Drive ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Носач марка Power Drive ?

    Здравейте колеги!Имах спукан маншон на ляв носач и реших да смена маншона по празниците.Обаче като свалих носача се оказа,че шарнира си е отишъл.Тръгнах да търся носач и от цял град само един магазин работеше и имаха само Пауър Драйв.Доста се зачудих,защото зная че не са от много хубавите,но нямах избор,защото колата трябваше да се сглоби до вечерта задължително.Единствената възможност беше този носач или да връщам стария,което въобще не ми се искаше предвид зора и стократното споменаване на мамата докато го демонтирам.Както и да е, сега си имам монтиран такъв носач на колата и мисълта че може да ми падне колелото при всяко минаване през неравност не ме напуска.Единственото,което ми дава кураж е факта,че на първата ми кола кола-стар форд ескорт,се оказа че съм монтирал носач от същата марка.Осем години я карах без оплаквания от него.Направо се шокирах,като намерих кутийката от фордовия носач в гаража вчера-беше Пуър Драйв.Това малко ме успокои,но искам и вашето мнение,ако имате опит или наблюдения върху тези носачи.Дали са ГОЛЯМО менте или не чак толкова.Ако издържи 15-20 000 км ще съм доволен.А дали?
    Fiat Brava 1.2,16в

    #2
    Аз имам преки наблюдения над тази марка.До сега не сме имали проблеми с нея и за тази цена си оправдават качеството,не са чак такова менте колкото си мислят хората.Може и повече от 15000 да изкара,но си е божа работа по нашите пътища.Карай си спокойно няма да имаш проблем с него.
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

    Коментар


      #3
      Дано да е така колега.Да попитам и още нещо,имат ли някакъв фирмен знак или нещо като щампа на самия носач,защото моят няма нищо,пък и ми го дадоха само в някакъв найлон без надпис само с номер.Иначе зная че този магазин си продават Пауър Драйв.Продавача каза че е такъв.Дано не са ми дали менте на ментето !
      Fiat Brava 1.2,16в

      Коментар


        #4
        Не няма нищо,никакви щампи и точно с найлон се предлагат,има и голи без нищо,но са много рядко.Само на найлона трябва да има лепенка с каталожния номер на продукта,а в частност за носачите на Браво/брава като изключим ХГТ са съответно STJ1324-ляв и STJ1325-десен.Нищо друго не пише по тях.
        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

        Коментар


          #5
          че 15 000 много ли са....
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            Ми не са ама за 56 лв бих бил доволен ако мина ПОНЕ толкова.
            Fiat Brava 1.2,16в

            Коментар

            Working...
            X