Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Саморегулиращи механизми на задните накладки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Саморегулиращи механизми на задните накладки

    Колеги прецака ми се пластинката на саморегулиращия механизъм на задно дясно колело. Исках да питам левия и десния механизъм еднакви ли са или трябва да търся дясно? Става въпрос за това :
    Прикачени файлове
    НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

    #2
    различни са

    Коментар


      #3
      Аз пък мисля, че са еднакви.
      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

      Коментар


        #4
        аз доколкото помня, като си сменях накладките бяха различни, тоест ляв и десен, за по-голяма сигурност смъкни другия барабан само и провери дали прецакания би станал там, и ще си 100% сигурен

        Коментар


          #5
          Различни са.
          Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

          Коментар


            #6
            На мен тая пластинка дето играе ролята на тресчотка ми се е счупила.Някой да има идея откъде да си взема такава?
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #7
              Залагайте де... Аз залагам износен аксиален лагер на съединител, че са еднакви. infineon - от от Александър Ауто, от ТиН Кар, от Евро 07, от Тех-ко, от АХМ, от автоморга...

              Коментар


                #8
                колега...

                различни са няма какво да му мислите
                FIAT TEMPRA 1.6 75HP

                Коментар


                  #9
                  Абсолютно взаимозаменяеми са. Тука разглеждаме завъртане в посока ляво/дясно гледан механизма отгоре , ако си го представяте завъртян предна/задна част тогава не ви се връзва еднаквостта
                  Фиат Крома 1.9 16v+
                  Фиат Браво 1.6 16v
                  Фиат Мареа 1.6 16v

                  Коментар


                    #10
                    Добре щом са еднакви що единия е с лява резба а другия с дясна?
                    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                    Коментар


                      #11
                      eh4ev07 написа:
                      Добре щом са еднакви що единия е с лява резба а другия с дясна?
                      При мене не е имало такова нещо- свалени двата са абсолютно еднакви, няма лявя/дясна резба . Навиват се и се развиват нормално.
                      Фиат Крома 1.9 16v+
                      Фиат Браво 1.6 16v
                      Фиат Мареа 1.6 16v

                      Коментар


                        #12
                        Значи,че преди тебе някой го е сменил за да може поне ръчно да си регулира челюстите.С лява и дясна резба са.Мисля,че десния беше с лява резба но не съм сигурен.
                        Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

                        Коментар


                          #13
                          Колеги разбрах, че тези механизми са два вида. Разликата само в дължината ли е? Моя барабан е 203мм следователно трябва да е с късите механизми или?п.п. Снимката в първия ми пост не е на моята кола.
                          НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

                          Коментар


                            #14
                            Да ползвам темата на колега, тези механизми еднакви ли са при Браво и Брава? И двете коли са 1.6 16в с металните колектори.

                            Коментар


                              #15
                              Браво,Брава и Марея дори-еднакви са и няма ляви и десни!
                              LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
                              LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
                              LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
                              Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
                              Grande Punto 1.2 LPG

                              Коментар

                              Working...
                              X