Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Прегризан кабел на датчик АБС.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Прегризан кабел на датчик АБС.

    Гаден мазен плъх сътвори тази беля.Хубавото е ,че е прекъснал кабела след буксата на бомбето ,а лошото е ,че след свързване индикацията за неизправност на таблото не угасва.Записала ли се е грешка която ще трябва да трия?Автомобила е Браво 1,4 12 V 96 година с АБС Тевес.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    едвали е записало грешка, понеже този абс, като засече проблем светва индикацията, отстрани ли се, веднага си сработва, по скоро кабела провери пак дали е ОК свързан и замери всички останли датчици, да не би на плъха да са му се се харесали успех

    Коментар


      #3
      Ники,провери дали правилно си свързал всичко.Както каза и колегата тази грешка не се записва.Правил съм го много пъти и след слагане или поправяне всичко гасне Успех
      MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
      "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
      R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

      Коментар


        #4
        kik73bg написа:
        Ники,провери дали правилно си свързал всичко.Както каза и колегата тази грешка не се записва.Правил съм го много пъти и след слагане или поправяне всичко гасне Успех
        Ще го направя ,но сега автомобила не ми е под ръка.Един мой приятел свърза проводниците и ми каза ,че продължава да свети индикацията на таблото.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Имах същия проблем с прекъснат кабел. След свързването му, индикацията на таблото изгасна, но имаше записана грешка. ABS е същия.
          Brava 1.9 JTD 100, 2001

          Коментар

          Working...
          X