Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гумички за заден спирачен цилиндър(Бендикс) за Фиат Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гумички за заден спирачен цилиндър(Бендикс) за Фиат Браво

    Едната гумичка е в трагично състояние Търсих, но не можах да намеря да се продават Леко е омазнено около цилиндъра, но дали капе не знам. Има ли някъде гумички или да взимам нов заден спирачен цилиндър?
    Кара - Фиат Браво, 1.6, 16V, 103 магарета, метални колектори, 1996г. бензин - газ

    #2
    направо нов, той сигурно е и блокирал

    Коментар


      #3
      Как да разбера дали е блокирал? Прибрах го лесно с една отверка :D
      Кара - Фиат Браво, 1.6, 16V, 103 магарета, метални колектори, 1996г. бензин - газ

      Коментар


        #4
        ами трябва и от двете страни буталцата да влизат навътре

        Коментар


          #5
          дублиран пост
          Кара - Фиат Браво, 1.6, 16V, 103 магарета, метални колектори, 1996г. бензин - газ

          Коментар


            #6
            Влизат без грижи. От другата страна са в по добро състояние гумичките, но пак не съм убеден, че не капе. Притеснява ме този отвор на снимката. Не трябва ли да има някаква тапа или е нормално? Почвам да следя нивото но спирачната течност. Лошото е, че казанчето е завряно под изпарителя и ни мога да видя мин. и макс. къде пише. Нивото в момента е под пластмасовия ръб на казанчето.
            Прикачени файлове
            Кара - Фиат Браво, 1.6, 16V, 103 магарета, метални колектори, 1996г. бензин - газ

            Коментар


              #7
              riewsofia написа:
              Влизат без грижи. От другата страна са в по добро състояние гумичките, но пак не съм убеден, че не капе. Притеснява ме този отвор на снимката. Не трябва ли да има някаква тапа или е нормално? Почвам да следя нивото но спирачната течност. Лошото е, че казанчето е завряно под изпарителя и ни мога да видя мин. и макс. къде пише. Нивото в момента е под пластмасовия ръб на казанчето.
              .................................................. .............Не виждам снимка.Купувай ново цилиндърче и не си губи времето да пишеш.
              Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

              Коментар


                #8
                Аха, видях снимката.
                Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                Коментар


                  #9
                  сменяй го, аз си сложих преди няколко месеца на метели за 14 лева парчето и съм доволен засега ми тапата и да я няма, няма проблем

                  Коментар


                    #10
                    Взех ново цилиндърче :D Може ли да се купи нова тази тапа или да я търся от моргите@Всъщност каква е ролята на гумичките на цилиндъра - да пазят да не изтича спирачна течност или да спира влизането на боклуци в цилиндъра?
                    Кара - Фиат Браво, 1.6, 16V, 103 магарета, метални колектори, 1996г. бензин - газ

                    Коментар


                      #11
                      Второто
                      LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                      ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                      Коментар

                      Working...
                      X