Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Присаждане на спирачки от HGT на JTD

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Присаждане на спирачки от HGT на JTD

    Здравейте колеги !Пускам нова тема понеже нищо не намерих по въпроса който ме интересува ... а той е....Става ли да се присадят задните спирачни апарати от ХГТ на ЖТД (целия комплект - носач, Диск, АБС и Ръчна)Някой правил ли го е вече ... възможни проблеми ... възниканли по време на монтажа и т.н.Принципно няма невъзможни неща за побългаряване .... но ме притеснява АБС-а ... дали ще сработят датчиците от ХГТ-то на ЖТД-тоПредварително Благодаря на всички за дадените акъли, лабави моообети и компетентни мнения.
    AUDI 1.8 20V TURBO
    ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

    #2
    Трябва да става, аз вчера монтирах дискови спирачки от Купе турбо на Бравото. Всичко пасна както трябва без побългаряване. За датчиците на АБС-а можеш да ползваш твоите си главини ,че при тебе май от там взима сигнал, а на самата планка има дупка за датчик където да сложиш пак твоите си датчици. При мене АБС нямам ,та затова не съм се задълбочавал в неговите подробности.Внимавай в последователността на сглобяване ,че е много кофти за едно болтче на планката (където е прехода маркуч-тръбичка) да разглобиш отново целия апарат и главина за да завиеш пустото му болтче.П.с Използвах си моите носачи, не тия от Купето.
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Не си намерил тема за задни дискови спирачки ?!?!?!?! А "важните" теми? Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

      Коментар


        #4
        Благодаря за мнението колега pi4_s_bravo.Колега Оги28б ... ако става въпрос за темата на колегата 1115 ... нея съм я разглеждал!Но ме притеснява факта че има разлики в моделите на АБС-и и дали няма да се получи разминаване.
        AUDI 1.8 20V TURBO
        ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          ivan_dice написа:
          Благодаря за мнението колега pi4_s_bravo.Колега Оги28б ... ако става въпрос за темата на колегата 1115 ... нея съм я разглеждал!Но ме притеснява факта че има разлики в моделите на АБС-и и дали няма да се получи разминаване.
          Датчиците са на едно и също място. Моята е с новите датчици, а донорът на апарати и другите части беше със старите датчици - всичко си пасва идеално!

          Коментар


            #6
            ОК.Това ме интересуваше !Моля модернаторите да заключат темата!
            AUDI 1.8 20V TURBO
            ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

            Коментар

            Working...
            X