Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

спирачки брава 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    спирачки брава 1.4

    Забелязах че спирачките ми понякога са по силни понякога по слаби.Сменил съм предните накладки .Какво още да сменя задни или спирачна помпа.Колата е 97 година и не е сменяна помпа до сега.Какви са симптомите ако помпата си е отишла.Бпагодаря.

    #2
    1 може да има въздух в системата 2 улягат накладките3 менте накладки4 ако имаш ръчна значи накладките отзад са добре ако не нови накладки и отзад5 виж дисковете в какво състояние са ( да не са прегрявани#сини#,да не са неравномерно износени ) ако да смени ги и след около 100-тина км. всичко ще си дойде на мястото.успех
    Fiat brava 1.4/12v mart 97(бензин-газ)

    Коментар


      #3
      Re: спирачки брава 1.4

      valeri.conchev написа:
      Забелязах че спирачките ми понякога са по силни понякога по слаби.Сменил съм предните накладки .Какво още да сменя задни или спирачна помпа.Колата е 97 година и не е сменяна помпа до сега.Какви са симптомите ако помпата си е отишла.Бпагодаря.
      Каквото и да сменяш сменяй с детайли от кола с по голям мотор
      ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
      ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

      Коментар


        #4
        спирачки

        Освен спирачните маркучи ако са напукани да трябва да смениш че отвора става много малък и прави проблем поне са около 10лв.
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Re: спирачки

          kluchar написа:
          Освен спирачните маркучи ако са напукани да трябва да смениш че отвора става много малък и прави проблем поне са около 10лв.
          Fiat Brava 1.2,16в

          Коментар


            #6
            Здравейте имам въпрос по темата.,за фият брава 1.8.Задна лява гума спирачката е мн слаба на валяци изобщо не спира. Предния преглед открих това, смених челюсти цилиндърчрта настройваха я. Сега на прегледа същата работа.Въпроса ми е,дали е възможна някаква настройка? С ръчната е по същия начин.

            Коментар


              #7
              Mihail4o написа: Преглед на мнението
              Здравейте имам въпрос по темата.,за фият брава 1.8.Задна лява гума спирачката е мн слаба на валяци изобщо не спира. Предния преглед открих това, смених челюсти цилиндърчрта настройваха я. Сега на прегледа същата работа.Въпроса ми е,дали е възможна някаква настройка? С ръчната е по същия начин.
              Ако имаш АБС виж маркучите и линиите, както и саморегулирането, ако нямаш АБС може освен това да е и кантарчето. Иди на истински сервиз - това не е шега.
              Изкупуване на автомобили на добри цени
              /////

              Коментар


                #8
                Mihail4o написа: Преглед на мнението
                Здравейте имам въпрос по темата.,за фият брава 1.8.Задна лява гума спирачката е мн слаба на валяци изобщо не спира. Предния преглед открих това, смених челюсти цилиндърчрта настройваха я. Сега на прегледа същата работа.Въпроса ми е,дали е възможна някаква настройка? С ръчната е по същия начин.
                Или има запушване, или механизма за оптягане на накладките не работи. Ако работи известно време след ръчно оптягане и после спира, значи механизма е блокирал.

                Коментар

                Working...
                X