Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бие лагера на главината

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бие лагера на главината

    Здравейте колеги,Имам проблем в преден ляв лагер (бие НЕ вие А бие )има ли вероятност от него да ми носи на една страна.
    1.6 16v 96 г. 103 hp.
    България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
    Да мина да те взема...или да взема да те мина?

    #2
    Може да ти дърпа,ама слабо според мен.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      ясно,защото при мен е доста здраво дърпането на дясно
      1.6 16v 96 г. 103 hp.
      България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
      Да мина да те взема...или да взема да те мина?

      Коментар


        #4
        кола

        Може да има и нещо друго Карал ли си е на реглаж
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          попринцип съм я карал когато съм сменявал нещо по колата (ала непомня кога беше )интересното е че носи все едно съм в колувоз на камион
          1.6 16v 96 г. 103 hp.
          България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
          Да мина да те взема...или да взема да те мина?

          Коментар


            #6
            кола

            освен накрайниците на рейката първо и лагера няма какво друго да е ако не е удряна
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              не е удряна даже от дупки е пазена (смисъл не е влизано в ями ) възможно ли е да е от летите джанти защото като ги сложих май почна или поне така си внушавам (минаха баланс всичко) а и интересното е че си мислех че е от джантата смених я със задната и нищо .
              1.6 16v 96 г. 103 hp.
              България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
              Да мина да те взема...или да взема да те мина?

              Коментар


                #8
                Възможно е. Не е лагера категорично. Как си представяш да бие лагер?????? Колелото изобщо няма да се завърти ако лагера е стигнал до такава степен на отказ. Още повече, че нямаш и шумове от него. Или е джанта или гума или нещо друго по окачването.
                Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                Коментар


                  #9
                  имах 1-на гума която бие и беше отпред вчера ги размених задни с предни и пак същото възможно ли е тази която бие (сега е задна да е от нея )утре ще пробвам като сложа зимните ала знам ли
                  1.6 16v 96 г. 103 hp.
                  България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
                  Да мина да те взема...или да взема да те мина?

                  Коментар


                    #10
                    metropolix написа:
                    имах 1-на гума която бие и беше отпред вчера ги размених задни с предни и пак същото възможно ли е тази която бие (сега е задна да е от нея )утре ще пробвам като сложа зимните ала знам ли
                    Докато караш,неможеш ли да локализираш от къде идва биенето.Преди и след разменянето на гумите.
                    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                    Коментар


                      #11
                      биенето е отпред от ляво (пред шоф.)и не зависи от каква гума и джанта ще е .Има ли вероятност нещо да не е както трябва и да ми бие джантата ? Джантите са оригиналните за браво с дългите болтове са (стандартните за джантите)
                      1.6 16v 96 г. 103 hp.
                      България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
                      Да мина да те взема...или да взема да те мина?

                      Коментар


                        #12
                        Добре де, както са монтирани гумите, хвани с две ръце предна лява гума, в горният край и я разклати силно. Т. е. дърпаш, буташ. Има ли луфт?Може да имаш биене от диск! Като спираш тресе ли? Може да има повредено каре, проверено ли е? Може да има крива полуоска! Дигаш на крик предна лява гума - на сигурен крик. Палиш колата. Включваш на 3-та и бавно пускаш съединителя. Колелото ще се завърти а ти наблюдаваш без да лягаш и да се навираш под колата. После махни гумата и пак същото. Така ще може да виждаш, какво става с карето, полуоската, диска.В краен случай мога да помогна.
                        Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                        Коментар


                          #13
                          няма луфтове дисковете не тресат каретата са здравитова което сега установих е че май болтовете задират някаде защото като правя десен завой(натам накадето носи) и като че ли спира да тропа ала това ще се провери утре на канал
                          1.6 16v 96 г. 103 hp.
                          България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
                          Да мина да те взема...или да взема да те мина?

                          Коментар


                            #14
                            metropolix написа:
                            няма луфтове дисковете не тресат каретата са здравитова което сега установих е че май болтовете задират някаде защото като правя десен завой(натам накадето носи) и като че ли спира да тропа ала това ще се провери утре на канал
                            Няма как болтовете на джантат да задират някъде,просто е абсурд.Крива джанта,гума с балон,каре,крива полуоска,това би могло да са пичините.
                            Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                            Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                            ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                            Коментар


                              #15
                              Споделете някой свестен майстор защото днес реших да сложа зимните гуми с железарките пак има това биене бутам чукам почти всичко ток само 1 биелетка беше заминала тичам купувам 2 сменям и нищо всичко здраво и много странно пак си бие незнам от какво може да е
                              1.6 16v 96 г. 103 hp.
                              България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
                              Да мина да те взема...или да взема да те мина?

                              Коментар

                              Working...
                              X