Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Реглаж на предницата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Реглаж на предницата

    Въпроса ми е.Къде да си го напрвя тук в София,а може и в Плевен?Каква му е цената?И всъщност кога точно се прави?Аз искам защото колата я карам вече 2 години и не съм ходил,а като карам и пусна волана започва да върви надясно.
    Fiat Punto 1.7TD ELX 70hp 1998 г.
    Seat Arosa 1.0 50hp 1998 г.

    No one ever really dies

    #2
    Преди всичко отиваш в сервиз, в който имаш доверие на механиците. Проверяват ти всичко по окачването и ходовата част, ако всичко е наред - тогава правиш реглаж на предния мост. Преди реглажа - напомпай гумите на ниво, на което трябва да са. По принцип качествения реглаж включва всички тези неща наведнъж. За София - бих ти препоръчал стенда на автосервиз Експрес 2 на улица Амстердам номер 5. Срещу 35 лева прави всичко, което ти описах.

    Коментар


      #3
      Възможен е варианта и като прегледаш гумите колата да се оправи!!! :D .Извън темата незнаех че има мотори 1,7тд след 96г с 70к.с(52 квт), мисля че след 96г са 63 коня........
      Fiat Punto 1,7 td
      Skoda Octavia 2 1.9 PD DSG

      Коментар


        #4
        може и без гуми да отидеш.само по джанти. трябва всичко по окачването да ти е наред.вдигат колата на двуколонен или едноколонен крик.закачат ти оптичните уреди по ръба на джантите и почват да пипат по накрайниците.35 кинта
        fiat bravo 1.6 16v gt
        fiat marea 1.9 8v jtd
        fiat punto 1.7 td
        fiat marea 1.6 16v

        Коментар


          #5
          днеска правих тая операция във варна и е 20 лева с фактура

          Коментар


            #6
            lubomm написа:
            днеска правих тая операция във варна и е 20 лева с фактура
            софия люлин 35лева
            fiat bravo 1.6 16v gt
            fiat marea 1.9 8v jtd
            fiat punto 1.7 td
            fiat marea 1.6 16v

            Коментар

            Working...
            X