Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Амортисьори от браво на брава ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Амортисьори от браво на брава ?

    Здравейте колеги !Да попитам може ли да сложа амортисьори от браво 1.4 на моята брава 1.6 понеже търся нещо твърдо, че много газ давам и ще изтърва някой завой.Пружините са сини на цвят, не пише нищо на тях бравото е докарано с тях. До колкото знам дължината на пружина на брава е 30 см. Моята не съм е мерил, но е поне 40 .. седи като джип .. Може би не са фабричните пружини.

    #2
    Според годините на производство на твоята кола и на донора,след 97г. май имаше промени горе в стержена и тампона.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      Ще станат само ако и двете коли са преди фейса или преди 98г или и двете са след нея .
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        dani389 написа:
        Ще станат само ако и двете коли са преди фейса или преди 98г или и двете са след нея .
        Какво ще рече преди фейса ?

        Коментар


          #5
          montinstall написа:
          dani389 написа:
          Ще станат само ако и двете коли са преди фейса или преди 98г или и двете са след нея .
          Какво ще рече преди фейса ?
          Ще рече ,че има едни криви амортисьори които ако се поставят на Браво или Брава за които не подхождат увеличават камбъра.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Tornado написа:
            montinstall написа:
            dani389 написа:
            Ще станат само ако и двете коли са преди фейса или преди 98г или и двете са след нея .
            Какво ще рече преди фейса ?
            Ще рече ,че има едни криви амортисьори които ако се поставят на Браво или Брава за които не подхождат увеличават камбъра.
            98г нашите коли имат фейслифт това означава леки изменения в колите или доизглажда на модела отстраняване на инжинерни недомислици всеки по различен начин го тълкува.
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар


              #7
              От Bravo 1.4 98г. и Brava 1.6 16V 98г. години на пройзводство не на регистрация !Пружини и амортисиори 1 към 1 потвърдено сложих на моята брава само пружини сини sparco 100 лв. 5 пръста по ниски от оригиналните малко по дебели и съвсем малко по твърди като ги натискам.

              Коментар


                #8
                Годината май е по-скоро 96та ,а не 98ма.МОДЕРИРАНОВсе пак по рамата в епера можеш да разбереш и твоята и донора.....Линк към комерсиален сайт.Модераторски екип на fiat-bg.org
                Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                I am in love with my cars

                Коментар


                  #9
                  Точно 98 е и тогава излизат първите 1.6 с пласмасови колектори.
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар


                    #10
                    dani389 написа:
                    Точно 98 е и тогава излизат първите 1.6 с пласмасови колектори.
                    Няма значение кога е фейслифта....важно е кога се минава от единия към другия аморт. ,което незная защо го овбързваш с промяна в предната решетка
                    Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                    I am in love with my cars

                    Коментар


                      #11
                      Аз го гледам от ЕПЕР не от предната решетка .Ати мисля че глегаш от сайта на христо .
                      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                      Коментар


                        #12
                        Поразучих малко и установих че (95-96) до номер 4085697 и след феиса (96-01) след номер 4085697 .Гледате номера на шасито
                        Fiat Bravа'96 1,6 16v 90к АГУ LOVATO

                        Коментар

                        Working...
                        X