Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем със спирачките на Мареа 2.4 тд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем със спирачките на Мареа 2.4 тд

    значи задно дясно колело не даржи никак добре и в движение колата се суче като спира освен това педала стана супер твърт ,ABS работи .обезвъздуших задните ,но няма промяна .някой ,ако има идеяГРЕШЕН РАЗДЕЛ - ПРЕМЕСТЕНА.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    пробвай да обезвъдушиш на кръст предно ляво - задно дясно; предно дясно- задно ляво; доколкото знам са така на кръст; отзад с дискове ли си; също така провери отнякъде да не смуче въздух

    Коментар


      #3
      значи обезвъздуших всички колела ,но пак е така . нали има един апарат за задни те спирачки когато колата е празна по малко да хващат ,дали някой знае как да се направи да не действа а да си държат винаги

      Коментар


        #4
        Като ти твърТ педала, погледни вакуумпомпата, сервото и маркуча между тях, еднопосочния клапан...

        Коментар


          #5
          kashimoto написа:
          значи обезвъздуших всички колела ,но пак е така . нали има един апарат за задни те спирачки когато колата е празна по малко да хващат ,дали някой знае как да се направи да не действа а да си държат винаги
          Ами сваляш го и слагаш преходник и си ти,само дето като го свалиш ще се суркаш още повече.
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            И аз имам същият проблем но поне моите спират малко .

            Коментар

            Working...
            X