Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тампони на амортисьори Punto MK2b

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тампони на амортисьори Punto MK2b

    Здравейте колеги, искам да ви попитам дали може да се сменя само горния тампон на задните амортисьори на Фиат Пунто МК2 б 1.2 бензин или трябва да се сменя целия амортисьор? Благодаря предварително PS Моля не минавайте с "потърсѝ в търсачката", защото нямам нерви да търса с нея!
    FIAT Bravo 1.9 JTD GT 105ps

    #2
    Никой ли незнае? Може ли да се смени само горния тампон или трябва да се купуват нови амортисьори???
    FIAT Bravo 1.9 JTD GT 105ps

    Коментар


      #3
      знам знам.днес направих същото но долен и на браво.тампон от лада.малко шлайф на шмиргела за да намаля диаметъра.пръскане с вд за да набиеш новия тампон.после набиване на втулката пак с помоща на вд-то и ако тампона е по голям от стария го изрязваш с макетен нож или го пилваш на шмиргела за да добие фабричен вид
      fiat bravo 1.6 16v gt
      fiat marea 1.9 8v jtd
      fiat punto 1.7 td
      fiat marea 1.6 16v

      Коментар


        #4
        superfiata написа:
        знам знам.днес направих същото но долен и на браво.тампон от лада.малко шлайф на шмиргела за да намаля диаметъра.пръскане с вд за да набиеш новия тампон.после набиване на втулката пак с помоща на вд-то и ако тампона е по голям от стария го изрязваш с макетен нож или го пилваш на шмиргела за да добие фабричен вид
        Така ще да е, благодаря
        FIAT Bravo 1.9 JTD GT 105ps

        Коментар

        Working...
        X