Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фланци за Лада

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фланци за Лада

    Здравейте колеги, някой знае ли от къде мога да си намеря фланци за лада , за да изнеса малко гумите на типо-то навън ? Също така дали ще може да се сложат по 2 фланеца за отзад защото са по 5мм. :D а отпред ми трябва само един за да не ми подпре гумата във веждата Благодаря предварително на всички
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    #2
    Навремето струваха по 1-2 лева в магазините, може да ги продават още, а иначе на някоя морга.

    Коментар


      #3
      Или си намираш стари дискове или барабани и ги носиш на един стругар да ги отреже и си готов за минимална сума
      ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
      ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

      Коментар


        #4
        eh4ev07 написа:
        Или си намираш стари дискове или барабани и ги носиш на един стругар да ги отреже и си готов за минимална сума
        Не става нямам стари Пък и тука нашия стругар ще ми свали кожата ... Ще търся фланци за лада мисълта ми е дали ще има проблем ако се сложат по 2 от едната страна отзад
        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

        Коментар


          #5
          що да е проблем стита да са хванати с щифтовете (оригиналните болтчета сложени за целта) да не бият и от другата страна да е същата дебелина
          ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
          ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

          Коментар


            #6
            eh4ev07 написа:
            що да е проблем стита да са хванати с щифтовете (оригиналните болтчета сложени за целта) да не бият и от другата страна да е същата дебелина
            Прав си колега, още утре ще пообиколя магазините за лади, да проверя за такива фланци :D Ама ще ми трябват по-дълги болтове
            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

            Коментар


              #7
              Е да и питаи в същите магазини за болтове за алуминиеви джанти може цената да ти хареса
              ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
              ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

              Коментар


                #8
                eh4ev07 написа:
                Е да и питаи в същите магазини за болтове за алуминиеви джанти може цената да ти хареса
                Добре колега ще питам за болтове Ше го прая самолет решил съм се
                Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                Коментар


                  #9
                  Колеги намерих си 4 ладови фланеца и днес ги сложих отзад (по 2 на едното колело) обаче забелязах, че централния отвор изобщо не стъпва на главината Дали ще има някакъв проблем да се кара така или е опасно и какво да правя по въпроса
                  Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                  Коментар


                    #10
                    Понеже стана въпрос за болтове за лети джанти, напиши в гугъл *etebg* и ти излиза сайт на производител, там има и фланци, ама не са евтини. На сайта има и каталог и можеш директно да си избереш и поръчаш.

                    Коментар


                      #11
                      michev написа:
                      Понеже стана въпрос за болтове за лети джанти, напиши в гугъл *etebg* и ти излиза сайт на производител, там има и фланци, ама не са евтини. На сайта има и каталог и можеш директно да си избереш и поръчаш.
                      Колега аз ако трябва да се изтърса 100-тина 150 лева за фланци ми е ясно от къде да ги взема въпроса е да мина по-тънко Пък и както написах в горния пост си намерих въпросните фланци, просто питам дали ще има проблем да сложа по 2 фланеца на едното колело Иначе намерих в ЕМ комплект за 17 лева 5мм. фланци, но не знам 2 ли са или 4 ...
                      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                      Коментар


                        #12
                        Valiosport написа:
                        Колеги намерих си 4 ладови фланеца и днес ги сложих отзад (по 2 на едното колело)...
                        И джантата ти не ляга на главината??? Само болтовете я фиксират.
                        AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                        HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                        Kawasaki ER-6n'2012

                        Коментар


                          #13
                          iakvvu написа:
                          Valiosport написа:
                          Колеги намерих си 4 ладови фланеца и днес ги сложих отзад (по 2 на едното колело)...
                          И джантата ти не ляга на главината??? Само болтовете я фиксират.
                          Да не ляга на главината и точно това ме притеснява понеже и джантите са 4x100
                          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                          Коментар


                            #14
                            С хубави болтове за лети джанти или на шпилки с читави гайки няма никакъв проблем, карал съм навремето ладата с 15-ки 4х100 по този начин и никога ни болт ми е прохлабил, ни колело ми е биело. Към автора на темата - насочих те към сайта не за фланци, а точно заради болтовете.

                            Коментар


                              #15
                              michev написа:
                              С хубави болтове за лети джанти или на шпилки с читави гайки няма никакъв проблем, карал съм навремето ладата с 15-ки 4х100 по този начин и никога ни болт ми е прохлабил, ни колело ми е биело. Към автора на темата - насочих те към сайта не за фланци, а точно заради болтовете.
                              Сега ще погледна за болтове колега и мерси за инфото
                              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                              Коментар

                              Working...
                              X