Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Накладки MINTEX-мнения

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Накладки MINTEX-мнения

    Сефте чувам тази марка, ама като се поразрових тя била доста известна, някои тук ползвал ли е такива накладки и има ли мнение за тази марка?
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    #2
    В UK форума май ги тачат, виж там.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Хубави и качествени накладки са , нищо, че не са познати много тук (то и EBC Brakes UK, не са мноо известни в БГ, мма са си екстра :D ).Само, както за почти всички авточасти в БГ, стои въпроса доколко са оригинални-ако ги взимаш от тук де :D

      Коментар


        #4
        А за тези някои чувал ли е?

        Коментар


          #5
          В UK форума само такива слагат, ако си гледал "Wheeler Dealers" и там само такива дискове и накладки обичаха да слагат

          Коментар


            #6
            Аз ги изхвърлих на около 2000км.Не знам дали защото бях с чисто нови дискове или друго.Но ми счупиха главата от звуци.
            Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

            Коментар


              #7
              Eто Ви топ3 от OEM replacements:ATETEXTAREBC BRAKES GreenСега съм с Текстар, мноооого доволен, а на следващата смяна дискове и накладки ще са EBC
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                emzo написа:
                Eто Ви топ3 от OEM replacements:ATETEXTAREBC BRAKES GreenСега съм с Текстар, мноооого доволен, а на следващата смяна дискове и накладки ще са EBC
                Не ти е лошо ТОП 3-то :D (аз лично бих ги подредил по малко по друг начин ), само дето Green stuff-a е поне 2 пъти по-скъп (с цени от 150+лв. за комплект накладки) от другите 2 марки, а и е малко тунинг серия-OEM replacement-a на EBC е Ultimax серията

                Коментар


                  #9
                  Вообще тези класации са измишльотина, защото може да има и по-добри, но просто не са номинирани........
                  Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                  Коментар


                    #10
                    @biser_as - значи ULTIMAX-а съм имал напредвид Объркал съм се малко.Последно за АТЕ ми обявиха цена 120лв.@Danchojn - и аз не харесвам твоите масла, ама ......
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      Danchojn написа:
                      Вообще тези класации са измишльотина, защото може да има и по-добри, но просто не са номинирани........
                      Може би ще споделиш с нас некоя ’магическа’ :D марка (смеска) накладки, нещо дет може би изкарва по 100 000км. и намалява разхода, а? Шегувам се :D Аз знам и още марки свестни и доооста хубави накладки, мма нема ти аресат цените им изобщо.А за класацията, колегата предполагам си я написал от личен опит и мнение, тъй че за него си е меродавна (колкото и теб или мен да не ни кефи нещо) :D

                      Коментар


                        #12
                        Хе!Да съм казал нещо против накладките? Исках да кажа, че когато става на въпрос за подобни тестове, било то гуми, накладки и т.н. много марки вообще не участват. Така, че може да избереш от тестваните и нищо повече. ТОВА Е! Нито съм препоръчал накладки.Не виждам никаква връзка, с поста ти по мой адрес.Вообще информацията в нета е една голяма боза. Нали затова уж са форумите - да се споделя опит. Само, че се заформят отделни "кръгове" от хора, които се подкрепят взаимно.Пак ще попитам! Каква връзка видя с "моите" масла, че го написа това? Обидих ли те?
                        Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                        Коментар


                          #13
                          biser_as написа:
                          Danchojn написа:
                          Вообще тези класации са измишльотина, защото може да има и по-добри, но просто не са номинирани........
                          Може би ще споделиш с нас некоя ’магическа’ :D марка (смеска) накладки, нещо дет може би изкарва по 100 000км. и намалява разхода, а? Шегувам се :D Аз знам и още марки свестни и доооста хубави накладки, мма нема ти аресат цените им изобщо.А за класацията, колегата предполагам си я написал от личен опит и мнение, тъй че за него си е меродавна (колкото и теб или мен да не ни кефи нещо) :D
                          Е аз нищо лошо не съм казал за неговият опит и неговите накладки. Нито съм подложил на съмнение опита му, за разлика от него.
                          Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                          Коментар


                            #14
                            Да от лични впечатления говоря на няколко коли, естествено учавствали са и др. марки, но не заслужават дори споменаването им.Определено има и др. марки, но тезе с ащо годе достъпни, АТЕ-то са с завишени цени според мен.Peace.
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #15
                              Danchojn написа:
                              Пак ще попитам! Каква връзка видя с "моите" масла, че го написа това? Обидих ли те?
                              Еее само се пошегувах :D Явно е било неуместно и ако съм те обидил.........ам соре, дет се вика То и аз мноо не видях връзка на мнението ти с темата, мма....... нема смисъл се обясняваме повече

                              Коментар

                              Working...
                              X