Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос при смяна на амортисьори

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос при смяна на амортисьори

    Днеска забелязах че предния ми ляв амортисьор си е отишал и по интересното е че не само е изпуснал маслото ами е и блокирал в някакво средно положения и сeга като е спряна колата се вижда само вътре лъскавото желязце дето е вътрешното а външното тяло не се вижда и като натисна на калника потъва и когато пусна веднага се изправя и спира не се лашка. Аз си мислех че като замине амортисьор просто изпуща омеква супер много и оставаш само на прожини ама уви явно някой път блокирват. Та искам да попитам освен самия амортисьор сменя ли се нещо друго защото четох из други теми нещо за някви лагери тампони и т.н. Който е по запознат нека ме светне какво още евентуално трябва да сменя. Както и ми е интересно на някой друг дали му е заминавал по този начин амортисьора като моя просто си блокира .

    #2
    Моя шоков тампон на десния амортисьор беше смачкан направо, минал съм през голяма дупка и му се е*ало майката. Прахобрана ти сигурно се е посмачкал на теб щом виждаш буталото на амортисьора. Като ги свалиш ще видиш и шоковия тампон как е и ако е за смяна сменяш го. Иначе друго сякаш няма. Поне при мен нямаше друго за сняма
    Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

    Коментар

    Working...
    X