Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

откъде да си купя носачи без да се окажат ментета?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    откъде да си купя носачи без да се окажат ментета?

    здравейте колеги,не съм новобранец във форума просто досега само четях постове и не се бях регистирал!предстои ми смяна на носачите (предни) и биалетки! Проверих на няколко места където ми предлагат доста разновидности на марки - производители.пиша тук за да ми дадете някав съвет откъде да си взема частите за да не се хвърля на някав боклук? ако има колеги които са минали по моя път или имат инфо по въпроса нека пишат, ще съм благодартен на всеки отговор или мнение.благодаря!колата е Фиат Мареа 1.9 ТД 100 коня, 1998 гонина
    fiat marea weekend td 100

    #2
    кола

    от Бул"Стамболийски "155 има няколко модела зависи и цената
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      ок

      а как се казва магазина имали го в нета , някав номер примено?благодаря за отзива, мислиш ли че там частите са качествени и отговарят на имаето на производителя?
      fiat marea weekend td 100

      Коментар


        #4
        От UK примерно.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Харесваш си марка и търсиш официалният вносител. Не е гаранция, но поне изпитваш вътрешно удовлетворение
          Alfa 159 SW 2.4 Ti
          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

          Коментар


            #6
            axm-auto.com
            Fiat brava 1.4/12v mart 97(бензин-газ)

            Коментар


              #7
              какво да ви кажа пълно е с ментаци! един и същи части ги намирам за 80 и за 150 лв на един и същи производител и "уж" били еднакви...
              fiat marea weekend td 100

              Коментар


                #8
                Каквото и да търсиш няма да искара много.Купувал съм и евтини и скъпи-няма братче 6 месеца максимум,като имаш впредвид че си пазя колата.В момента на колата съм с Ocap и мога да кажа,че не съм очарован.5 месеца и вече им клопат задните тампони и шарнирчетата и те причукват.
                Fiat Tipo
                Corsa b комби !

                Коментар


                  #9
                  те тва до там я докарахме, че със смяна на маслото ще сменяме и носачи
                  fiat marea weekend td 100

                  Коментар


                    #10
                    наскоро казах на колега от форума, че спасение за хората, които карат повечко няма.... ако караш 10 000на година ще си доволен, ще сменяш на година и половина носачи, ако имаш късмета като я вземеш да са сменени ще я караш 2 год, ще я продадеш и ще кажеш не съм пипвал носачи, ама ако караш по 40 000 сменяш преди зима и преди лято. поне при мен е така, независимо какво вземам като марка и пари....
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      #11
                      благодаря на всички, полужението ми стана ясно вече....
                      fiat marea weekend td 100

                      Коментар


                        #12
                        Ами колега аз взех от AXM ауто FAST. Не знам колко ще издържат - предишните минаха 10 000 километра. Тия поне новите ги дават с 2 години гаранция...Така че следващите 2 години съм ги махнал това от главата си.Със сигурност ще ги сменя няколко пъти, ама поне за без пари
                        Браво 1.6 16v 1996
                        Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

                        Коментар


                          #13
                          svilens написа:
                          Ами колега аз взех от AXM ауто FAST. Не знам колко ще издържат - предишните минаха 10 000 километра. Тия поне новите ги дават с 2 години гаранция...Така че следващите 2 години съм ги махнал това от главата си.Със сигурност ще ги сменя няколко пъти, ама поне за без пари
                          Абе и аз така си мислих ама вече 1 година и 25 000 километра го карам FAST-a и не е мръднал .
                          Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                          Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                          I am in love with my cars

                          Коментар


                            #14
                            Re: кола

                            kluchar написа:
                            от Бул"Стамболийски "155 има няколко модела зависи и цената
                            Точно от този магазин дори ароматизатор не си купувай! Колегите изказват добри мнения за ФАСТ, но мисля, че го правят само защото имат гаранция. Дано не съм прав. Аз си купих Делфи от официален представител и за сега се държи добре, но трябва да мине повече време за да дам оценка. Много от колегите опюха тази марка. За марката Моог обаче никой не е казал лоша дума! Търси официален представител.Между другото има изписани много теми, от които също можеш да се ориентираш.
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              #15
                              колеги,купих вече носачи и биалетки от тук www.axm-auto.comмарка FAST2 години гаранция в случай, че маншончето на шарнира е здраво.към края на месеца ще ги сменям лично- мисля,че нее нищо сложно и няма смисъл да дам 80 - 100 лв да ми ги сменят в сервиз!Ще сменям също и рейката но за това мисля да ида на сервиз защото ми се струва доста "трудно" т.е на мн гадно място еако някой е сменял носачи и рейка нека каже нещо по въпроса.Благодаря на всички отзовали се във връзка с търсенето на частите!!!!
                              fiat marea weekend td 100

                              Коментар

                              Working...
                              X