Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спирачки Фиат Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спирачки Фиат Мареа

    Здравейте.Проблема ми е следният,когато натискам рязко спирачката колата не реагира ,а когато я натискам плавно спира доста по-добре.сменяни са предните накладки и задните челюсти,но колата все пак не спира както трябва.Моля кажете от къде е проблема според вас?Колата е Мареа 1,6 без АБС.Много благодаря предварително.
    Fiat Marea 1,6 16 v (ex)
    Fiat Stilo 1,9 Jtd 116 hp.

    #2
    Скоро ли са сменяни накладките? Данеби да не са се паснали по диска предните и затова да спира мудно сподели колко си изминал като КМ след смяната им...
    '99 FIAT Marea Weekend TD75

    Коментар


      #3
      Значи колата я имам от 1 година.минал съм към 14 000 км.Предните ги сменях преди около 12 000 км,а задните преди около 2000-3000 км.
      Fiat Marea 1,6 16 v (ex)
      Fiat Stilo 1,9 Jtd 116 hp.

      Коментар


        #4
        Fiat Marea 1,6 16 v (ex)
        Fiat Stilo 1,9 Jtd 116 hp.

        Коментар


          #5
          Колега,как е нивото на спирачната течност....
          Уважавам тези,които ме уважават!
          Clube do Marea!

          Коментар


            #6
            Не мога да си обясня как спираш по добре при плавно и при рязко натискане. При рязкото натискане най вероятно гумите се влачат и затова не спира добре. Я направи един тест някъде ако може с клип да покажеш какво точно значи рязко и плавно натискане и как се променя спирането.

            Коментар


              #7
              Спирачната течност е с нормално ниво.Нямам възможност да направя клип.По въпроса -гумите се влачат ,но просто колата не спира нормално според мен.Карал съм Темпра и тя спира осезаемо по-добре .Не мога да си обясня от какво може да е причината.
              Fiat Marea 1,6 16 v (ex)
              Fiat Stilo 1,9 Jtd 116 hp.

              Коментар


                #8
                Темпрата ти с АБС ли беше. АБС променя доста чуството при рязко натискане.

                Коментар


                  #9
                  Не.Темпрата е без никакви екстри,освен хидравлика.
                  Fiat Marea 1,6 16 v (ex)
                  Fiat Stilo 1,9 Jtd 116 hp.

                  Коментар

                  Working...
                  X