Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сменяне на дискове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сменяне на дискове

    Здравейте, колеги значи искам да попитам дали някой знае дали ще станат да си сложа вентилирани дискове на типото с обикновенните ми спирачни апарати, например от типо 1.8 16v да не е от 2.0 16v, защото те са най-големите 284 милиметра Поздрави на всички
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    #2
    Най-вероятно не, защото тези дискове са доста по-дебели.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Vladim написа:
      Най-вероятно не, защото тези дискове са доста по-дебели.
      Колега току що ги гледах значи диска е еднакъв диаметър само е малко по дебел обикновенния е 12мм. а вентилирания е 20мм. това не е толкова фрапиращо според мен, но искам по-компетентни от мен да се изкажат
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #4
        Не апаратите са различни!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Yellow_Flash_Colorz_PDT_40
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            #6
            Пробвал съм - дебели идват дисковете на апаратите. Трябва и апаратите и конзолите да смениш. Аз отдавна се озъртам да таправя и това, ама все кинтите са кът.

            Коментар


              #7
              ///// написа:
              Пробвал съм - дебели идват дисковете на апаратите. Трябва и апаратите и конзолите да смениш. Аз отдавна се озъртам да таправя и това, ама все кинтите са кът.
              Мерси колега тебе съм те признал за компетентен по абсолютно всичко и ще послушам съвета ти поздрави
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар


                #8
                За да не отварям тема без да има смисъл ще пусна няколко снимки на износен диск в тази.Тръгнах да сменям накладките отзад.На едното колело ок,обаче свалям диска и какво да видя А на дебелина са почти еднакви с новите.Или новите са поредните ментаци или старите са оригиналните и са били 2-пъти по дебелиhttp://img686.imageshack.us/gal.php?g=03042010191.jpg
                И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                Коментар


                  #9
                  Valiosport написа:
                  ///// написа:
                  Пробвал съм - дебели идват дисковете на апаратите. Трябва и апаратите и конзолите да смениш. Аз отдавна се озъртам да таправя и това, ама все кинтите са кът.
                  Мерси колега тебе съм те признал за компетентен по абсолютно всичко и ще послушам съвета ти поздрави
                  Още еддин полъжителен глас за компетентното мнение на Valiospot

                  Коментар


                    #10
                    Пичове да попитам някои знаели, за браво 1.6, предни накладки с датчик колко варвят ?

                    Коментар


                      #11
                      Trifon Indos написа:
                      Пичове да попитам някои знаели, за браво 1.6, предни накладки с датчик колко варвят ?
                      35-40
                      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                      Коментар


                        #12
                        Trifon Indos написа:
                        Пичове да попитам някои знаели, за браво 1.6, предни накладки с датчик колко варвят ?
                        Мноого зависи от марката....
                        Geronimooo...

                        Коментар

                        Working...
                        X