Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с окачването на мареа.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с окачването на мареа.

    Здравейте от скоро съм с мареа 1.8 16в. След като я купих и покарах малко установих че колата ми се "олита" в ляво и в дясно. Ходих на реглаж на предницата и се оказа че са ми разтворени доста предните гуми.След реглажа се пооправи малко положението но продължава да ми ходи малко наляво надясно. От какво може друго да е проблема че ще заминавам на моренце и малко ме е страх така да пътувам. Може ли да е от амортесьори или нещо друго. Още нещо, волана е много чувствителен, преди мареата карах дедра и беше доста по "спокоен"
    Fiat Ritmo 1.1 1985g. 44kw, Lancia Thema 2.0 i.e 1986g 85kw, Lancia Dedra 1.8 i.e 1992g. 77kw, Fiat Marea 1.8 16v 1997g. 83kw, Alfa Romeo 1.8t.s. 1999g 144ks, Lancia Lynda 1.9jtd 2004g. 115++is, Lancia Phedra 2.2 hdi 2002g 128ks,Fiat Freemont 2.0 multijet2 2014g 140ks

    #2
    Аз се сещам само за тампони на носачите. Когато са разбити се отварят колелата и носи най-много при набиране и спиране.
    FIAT Marea Weekend HLX 2.0 20V (147 hp)
    LPG System BRC Just

    Коментар


      #3
      Колега, абцолютно идентична е и моята ситуация...с отворената предница и носенето наляво надясно , волана е мн чувствителен ...и а-у Само ми кажете, след смяната на тия тампони дали се оправиха нещата...гледам минала е половин година вече.Благодаря

      Коментар


        #4
        "Е ...Я си го оправИх" :Д:Д:Д:Д:ДОказаха се доста счупени и изкривени раоти (включително носачи+тампони и лагерите), които в съвкупност не са проявяваха със стържене и лопане, а правеха тоя ефект "лодка"Забравих да пиша навреме...ама по-добре късно отколкото никога

        Коментар


          #5
          А случайно да пазиш старите лагери? Нали за лагерите горе на амортисьора става въпрос? Ако можеш ги снимай да видя какво значи да не ти е наред тампона на макферсона
          Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
          Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
          Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

          Коментар


            #6
            Ставаше въпрос за лагери на главините Бяха в окаяно състояние и колата буквално "плуваше" като лебед наляво -надясно...

            Коментар

            Working...
            X