Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на спирачен диск (преден).

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Избор на спирачен диск (преден).

    Само от изброените.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    #3
    Брембо не взимай никога, освен ако не е с вертикалните нарези.. криви се като кашкавал
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #4
      A ти си поне 5ия дето се оплаква oт тях :D
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #5
        от изброените не бих купил нито един... а оптимал със сигурност НЕ !!! доволен съм много от бендикс.
        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

        Коментар


          #6
          BEX---GT написа:
          Брембо не взимай никога, освен ако не е с вертикалните нарези.. криви се като кашкавал
          Естествено! Брембото в БГ е менте в 90% от случайте!
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #7
            Executer написа:
            Естествено! Брембото в БГ е менте в 90% от случайте!
            Значи и аз съм от прецаканите...макар че за сега нямам проблеми. като изключим едно стържене, което се появява от време на време...но може и от накладките да е
            Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

            Коментар


              #8
              Geraka написа:
              Executer написа:
              Естествено! Брембото в БГ е менте в 90% от случайте!
              Значи и аз съм от прецаканите...макар че за сега нямам проблеми. като изключим едно стържене, което се появява от време на време...но може и от накладките да е
              Е вярно че тази цифра си я измуках малко от пръстите, ама аз лично нямам вяра никаква на наще магазини! Само ако си ги поръчаш извън граница от проверен сайт!
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар


                #9
                Executer написа:
                BEX---GT написа:
                Брембо не взимай никога, освен ако не е с вертикалните нарези.. криви се като кашкавал
                Естествено! Брембото в БГ е менте в 90% от случайте!
                Зависи от къде купуваш.За последните 6 години съм сменил на 3 коли дисковете с БРЕМБО и до момента и трите са ОК
                http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                FIAT Punto 99' 1.7 TD

                Коментар


                  #10
                  Мале аз съм с дискове Делфи, те ли свирят накладките ли, пък накладките са Текстар, но в момента преди да спре колата с леко натисната спирачка свирят та се късат , като са загрели.
                  Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                  Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                  Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                  Коментар


                    #11
                    Гласувах за Metelli. Италиански са. От доста време работим с техни продукти и до сега нито едно оплакване.

                    Коментар


                      #12
                      Аз пък съм с Оптимал вече близо 20000км. Нямам никакви претенции към тях ...

                      Коментар

                      Working...
                      X