Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

накладки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Permafus - Малко свирят на студени дискове, обаче като се поразгреят дисковете направо са перфектни, цапат си добре джантата, което означава че са меки, аз ги сложих на нови дискове Brembo, 3 месеца от тогава върху дисковете няма и драскотина а си спирам доста добре.
    Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
    Uno 75 1.5i.e.8V 88`

    Коментар


      #17
      Не съм чувал моиде да свирят тази зима! Permafuse предни и задни, като предните са на старите дискове.

      Коментар


        #18
        Аз сложих Симер и съм крайно недоволен, много често се случва да свирят, когато прегреят не спират въобще(естествено), веднъж ги прегрях и още се кръстя ... и се колебаят когато времето е много влажно (сигурно и при други накладки се случва)
        "What shall it profit a man, if he should gain the whole world and lose his own soul"
        Кара любимата червена Brava 1,4 12V

        Коментар


          #19
          Crusader написа:
          Permafus - Малко свирят на студени дискове, обаче като се поразгреят дисковете направо са перфектни, цапат си добре джантата, което означава че са меки, аз ги сложих на нови дискове Brembo, 3 месеца от тогава върху дисковете няма и драскотина а си спирам доста добре.
          Я питай Васко за Перфамюса то зависи каква партида си улучил
          Аlfa Romeo 145 1.6 BOXER 103hp

          Коментар


            #20
            Абе аз имам чуството че за различните размери на дисковете накладките са произведени на различни места и от там идва проблема Оплаквания съм чул само от 284мм дискове с пермафюс и едно оплакване от 155 2.0 ТС

            Alfa 145 QV Turbo
            Fiat Brava JTD '01

            Коментар


              #21
              И при мен е същото с Permafuse
              Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
              Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
              Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
              Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

              Търси се..

              Коментар


                #22
                кажете нещо за Bendix
                Punto 1.2, ELX MPI

                Коментар


                  #23
                  blue_g написа:
                  кажете нещо за Bendix
                  перфектни са но има различни качества поразпитай преди да купиш хубавите имат като гумирана пластина на "гърба си" а кофтито като набръчкан плат отвори кутията и ги огледай
                  TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                  UNO 1.0 FIRE

                  Коментар


                    #24
                    blue_g написа:
                    кажете нещо за Bendix
                    Абе аз в момента съм с бендикс, ма другия път ще си купя оригинални защото са на същата цена, а пък не съм очарован от бендикса

                    Alfa 145 QV Turbo
                    Fiat Brava JTD '01

                    Коментар


                      #25
                      От къде може да се намерят оригинални....В ЕМ-коплект дали продават оригинални....предлагат ми предни на цена около 30лв.
                      Punto 1.2, ELX MPI

                      Коментар


                        #26
                        това е офертата им за накладки...ама дали са оригинални... Lucas Предни без ABS - 50,70 лв. с ABS - 46,80 лв. Задни без ABS - 31,20 с ABS нещо ги няма, ще ги заместиш с други Simer предни - 22,80 лв. задни - 33,20 лв. Ефект - само предни 12,00 лв. Bendix - предни - 28,00 лв., задни - 38,00 лв.
                        Punto 1.2, ELX MPI

                        Коментар

                        Working...
                        X