Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

има ли разлика от това...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    има ли разлика от това...

    пак аз с моите спирачки днес карах повечко и дисковете бяха позагряли .... замислих се обаче че като смених апарата ползвах старите водачи (болтовете с гумичките) и самата поствка за апарата ( желязото което е завинтено за диска) та въпроса ми е дали е възможно да позадържат леко от това щот вече ми писна да ги свалям ... благодаря предварително
    Fiat Punto 1.4 gt turbo
    Ford Fiesta 1.3 new port

    #2
    Re: има ли разлика от това...

    hibryd написа:
    пак аз с моите спирачки днес карах повечко и дисковете бяха позагряли .... замислих се обаче че като смених апарата ползвах старите водачи (болтовете с гумичките) и самата поствка за апарата ( желязото което е завинтено за диска) та въпроса ми е дали е възможно да позадържат леко от това щот вече ми писна да ги свалям ... благодаря предварително
    Ами възможно е,ама!защо не я закараш на майстор да я погледне,би трябвало да не вземе пари за това.Така с гадаене няма да стане и ще се мъчиш само.

    Коментар


      #3
      ами карах я на 3 маистора 2 казаха че след време ще се оправи 3тия почна да ми обяснява на дълго и на широко как едва ли не всичко трябвало да се смени
      Fiat Punto 1.4 gt turbo
      Ford Fiesta 1.3 new port

      Коментар


        #4
        hibryd написа:
        ами карах я на 3 маистора 2 казаха че след време ще се оправи 3тия почна да ми обяснява на дълго и на широко как едва ли не всичко трябвало да се смени
        аха,разбирам те.Аз съм така като ходя за "компютърните"проблеми по колата.То не бе пъшкане охкане и обяснение колко е сложно,обаче как ще ми спасят "живота" и накрая ами 50лв а ако не се оправи ела утре ше сменим и друго.Та по темата:като ремонтирам такива неща(спир.апарати) тези болтове,водачи или както искаш ги наречи ги почиствам смазвам ако са раждиви много ги сменям.Не са ли наред ти задържат накладките,защото апарата не ще да се върне докрай.

        Коментар


          #5
          st.kostadinow написа:
          hibryd написа:
          ами карах я на 3 маистора 2 казаха че след време ще се оправи 3тия почна да ми обяснява на дълго и на широко как едва ли не всичко трябвало да се смени
          аха,разбирам те.Аз съм така като ходя за "компютърните"проблеми по колата.То не бе пъшкане охкане и обяснение колко е сложно,обаче как ще ми спасят "живота" и накрая ами 50лв а ако не се оправи ела утре ше сменим и друго.Та по темата:като ремонтирам такива неща(спир.апарати) тези болтове,водачи или както искаш ги наречи ги почиствам смазвам ако са раждиви много ги сменям.Не са ли наред ти задържат накладките,защото апарата не ще да се върне докрай.
          ами при мен е точно това и като се замисля не са раждиви но не помна дали ги смазах ...
          Fiat Punto 1.4 gt turbo
          Ford Fiesta 1.3 new port

          Коментар


            #6
            не ги мажи с нищо,почисти ги и естествено почисти и вътрешната част(леглото), после пръскаш обилно с вд-40(такова ползвам аз,но става и с друг подобен препарат.) и си готов.Вд то смазва и почиства,ако сложиш грес и гумичката е скъсана влиза прах и става.....мазало.Зглоби ги без накладките и се увери че се движат без проблеми.

            Коментар

            Working...
            X