Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дисковете на типото отпред загряват....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дисковете на типото отпред загряват....

    предните ми апарати задържат преди чистих ги обезвъздуших ги оправи се за 2 дни и сега пак задържат някъви идеи от какво може да е...
    Fiat Punto 1.4 gt turbo
    Ford Fiesta 1.3 new port

    #2
    Запушени маркучета най-вероятно при натискане на педала помпата напомпва и колата спира, но след това не могат да се освободят апаратите.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      Re: Дисковете на типото отпред загряват....

      hibryd написа:
      предните ми апарати задържат преди чистих ги обезвъздуших ги оправи се за 2 дни и сега пак задържат някъви идеи от какво може да е...
      погледни и гумичките(маншоните) на буталата на спирачните апарати.Когато се скъсат влиза ’’мизерия’’ и започват да задържат.И двата апарата едновременно ли за държат?

      Коментар


        #4
        Да но този от шофироската страна държи повече. Сега ги разглобих отново и май нещата отиват към нови спирачни апарати ... та някои ако каже г/д кви пари са ще съм много благодарен
        Fiat Punto 1.4 gt turbo
        Ford Fiesta 1.3 new port

        Коментар


          #5
          Не се заблуждавай.Не е от апаратите.Както е казал по-горе един колега-смени си спирачните маркучи и всичко ще е о.к.Минала седмица го направих и аз.Проблема беше същия като при теб.Като ги смених,старите маркучи бяха толкова запушени,че даже и с компресор неможах да ги отпуша.
          COUPE 1.8 16V
          Volvo XC90 T6

          Коментар


            #6
            Щом задържат единия и са ти здрави маншоните на цилиндърчетата значи проблема почти сигурно е в спирачният маркуч(както колегите са ти писали) а и е по евтиният вариант за проба.

            Коментар


              #7
              При мен се получава сьщия проблем-задържат предните спирачки.Колата е фиат брава 1.9jtd.Прави ми впечатление че педала на спирачката е твърд и при леко натискане напедала дисковете задържат.Сменил съм маркучите и течноста но няма ефект.Някакви предложения или добар майстор в Пловдив.
              Fiat Brava 1.9 JTD

              Коментар

              Working...
              X