Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нещо пука отпред

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нещо пука отпред

    Днес като се прибирах и по едно време при потегляне, нещо започна да пука отпред в дясно. Чувам го само като тръгвам, после всичко е нормално. Мисля да не е тръгнало карето.
    FIAT Marea ex
    FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
    Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

    #2
    не, някой тампон, или тампон на носач, а защо не и шарнир...
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Няма да е зле да си погледнеш тампоните .... наистина и ходовата час като цяло...
      Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
      Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

      Коментар


        #4
        Утре ще япроверя основно. По интересно е , че днес не пукна нито веднъж, държеше се нормално
        FIAT Marea ex
        FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
        Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

        Коментар


          #5
          Тампони, шарнири и другите неща по ходовата част са здрави. Има обаче теч на масло от вътрешния маншон на лявата полуоска (доста сериозен). Не знам още какво е, но във вторник като го разгловим, ще разбера. Ако някой е имал подобен проблем, моля нека сподели
          FIAT Marea ex
          FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
          Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

          Коментар


            #6
            колега и аз имам подобен проблем.същото пукане дето казваш.В началото и на мен само при трягване ми пукаше веднъж но наскоро започна и при по рязко спиране да пука и се чудя и аз какво е с просто око всичко изглежа наред но не е.Ако си отркрил проблема сподели.
            Bravo HGT 2.0 20V

            Коментар


              #7
              И аз имам идентичен проблем:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...D%E5Скоро четох някъде, че е възможно да е от тампон на двигателя, но преди да я закарам някъде няма да разбера какво е....При мен пукането започна само при потегляне...сега положението е по-сериозно - при по рязък завой отнов пука и то все по-силно
              Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

              Коментар


                #8
                При мен се оказа че от вътрешния маншон на лявата полуоска е изтекло маслото от скоростите(имало е около 600 гр.). Сега вече всичка е на ред(да се надяваме) :D
                FIAT Marea ex
                FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
                Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

                Коментар

                Working...
                X