Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Стържене" при движение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Стържене" при движение

    Имам следния проблем:при движение се чува стържещ шум в предно ляво колело,при прав волан и завиване на дясно.При завой на ляво шумът изчезва.Качвах я на подемник и нищо,няма никакви следи от стърженето,гледах да не би да ми задържа колело но не е там проблма,смених накладки преди 300км а звукът е като от свършили накладки.Качвам я на крик паля и давам на скорост и няма проблеми,подлагах на носача и пускам колата и пак няма шум.Пускам по инерция,стърже,изгасям двигателя и пак стърже.Каре ли е какво ли,Незнам вече,дайте идея някаква!
    brava 1.6 16v 95g

    #2
    Според мен може да е лагер
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      #3
      Накладка ще да е. Каре тропа, лагер вие при определена скорост, остава накладка и то вътрешната, след като при десен завой стърже. Ако е на крик при въртене на ръка лагера ще се усети. Накладката - също.

      Коментар


        #4
        да ама не се усеща ма.....му.най мразя такива неизвестни забелязах че като потеглям съвсем бавно звукът е като на скърцаща пружина.Утре ще махна апарата и ще видя.Дано само да не е вътрешното каре,при завой на дясно полуоската се премества и си мисля че там е проблема ама дано не познавам
        brava 1.6 16v 95g

        Коментар

        Working...
        X