Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тампони на стаб.щанга и кормилни накрайници?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тампони на стаб.щанга и кормилни накрайници?

    Колеги чудя се могат ли да се сменят 2-та тампона на стабилизиращата щанга на Браво,защото са доста напукани и си плачат за смяна.Въпроса е дали трябва да се маха целия преден мост или има някаква хитрина?
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    #2
    Ами принципно могат, аз на мойто Типо ще ги сменям на пролет живот и здраве! Но отпред се сваля леко магарето надолу, няма друг начин просто!! Успех!!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Колеги след като си поиграх малко да разгледам окачването за луфтове нещо не ми хареса как има луфт при клатене на гумата вдигната на крик в посока ляво-дясно. Кормилните накрайници ги смених януари 2008-ма и -4-та с нови Фиорела внасяни от ТиН кар. За 9000км хубави уж накрайници дали са се разбили?
      Фиат Крома 1.9 16v+
      Фиат Браво 1.6 16v
      Фиат Мареа 1.6 16v

      Коментар


        #4
        И аз съм с такива, дано не сме се излъгали!! Но мисля че T&N не продават боклуци та да си съсипват реномето!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Дано си прав и да са читави.
          Фиат Крома 1.9 16v+
          Фиат Браво 1.6 16v
          Фиат Мареа 1.6 16v

          Коментар


            #6
            Колеги, за бравото не знам, но на пунто 1 май не беше необходимо да се сваля каквото и да било. Май само самата щанга Иначе аз си купих тампони за щангата - 22мм и не ги сложих. Ако на някой могат да му влезат в употреба .............................А що до клатенетео на предно колело наляво надясно .............. не се сещам за друг вариант освен кормилен накрайник. Другото, което е теоретично !!!! кормилния накрайник да си е здрав, но нещо по макферсъна да се разхлабило и реално цялото окачване да се върти около кормилния накрайник - това направо ми звучи абсурдно !
            Fiat Punto '95 TD, Fiat Marea '00 JTD, Fiat Stilo '05 JTD, Fiat Brava '96 D, Fiat Doblo '08 MJTD, Fiat Doblo '08 metan, Fiat Multipla '05 metan

            Коментар


              #7
              Този ефект се получава, ако волана "се заключи"! Колега, необходимо е да се вдигнат и двете гуми и да е отключен волана! Може и нищо да й няма на колата, но така хлопа измамно ако извадиш ключа от контакта! И усещаш луфта в ключалката!

              Коментар

              Working...
              X