Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Замириса на феродо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Замириса на феродо

    Еми сняг, малко приятели и 2-3 кръга и в колата замириса яко на феродо. Значи предна лява и задна дясна джанти на пипане бяха топли, което ми навява мисълта на дискове, но се чудя дали да сменя и 4те диска и 4те накладки или ? Около 150 лева ще стигнат ли
    Fiat Bravo 1.4 12v

    #2
    Трябваше веднага да отвориш капака на двигателя и да провериш дали пък от там не идва миризмата! Аз се опасявам че съединителя е понамирисал!

    Коментар


      #3
      Е а защо джантите са топлички, а и може вярно да е съединител понеже някой път като е студена и при натискане се чува леко скърцане, и като загрее се оправи
      Fiat Bravo 1.4 12v

      Коментар


        #4
        При мен - само да превъртя гумите и се размирисва на съединител! Под превъртя разбирай - докато не пусна газта и да изкопая асфалта!

        Коментар


          #5
          Е стига ве ти ме заби, аз си мислех за спирачки, то ще излезе съединител А и не съм се въртял много, а пък и нали е на сняг
          Fiat Bravo 1.4 12v

          Коментар


            #6
            Нека и другите колеги да се изкажат, но ако колата "има инерция" след замирисването - не са никакви спирачки!

            Коментар


              #7
              и според мен е съединител.но това не означава ,че е за смяна

              Коментар


                #8
                gendo написа:
                и според мен е съединител.но това не означава ,че е за смяна
                Абе не би трябвало, може притискателя да е кофти. Аз точно от такива кръгове се връщам! :DГрам не замириса а си я повъртях доста!!
                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                Коментар


                  #9
                  Абе колега предния път се оказаха накладките отпред, смених ги обаче днес като трябваше да натисна по рязко спирачките пак понамириса, предните колела пак са топли, а пък и спирачки нещо спряха да ловят
                  Fiat Bravo 1.4 12v

                  Коментар

                  Working...
                  X